dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nie zakładajcie nowych wątków, jeśli już jest w danym temacie, np koszt dachu czy ile dla kierownika budowy. Im większy porządek na liście, tym będzie ona czytelniejsza. Dziękujemy.

  2. #2

    Domyślnie

    Popieram! Popieram!

    Redakcjo - szczególnie na najbardziej odległych czasowo stronach forum panuje bałagan.
    A gdyby tak pogrupowac watki w tematyczne teczki? Np: teczka - panele, a w niej wszystkie watki o panelach.
    Co Wy na to?

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Rozumiem Misiu, że zgłaszasz się jako ochotnik do segregatorni.
    Bedziesz otwierał wątki i przekładał: "...ten do paneli, ten do pieców, a ten !? Ten od prosiaczka !"
    Jasiu

  4. #4

    Domyślnie

    Ha, nie tak dawno czytałam podobny apel, jedynie załozony
    przez forumowicza i w innym miejscu.

    I wtedy, i teraz jestem jak najbardziej za.
    Właściwie to po co zakłada sie kilka, kilkanaście czasami wątków
    o tej samej tematyce????
    Niech to będzie w jednym miejscu, niech to bedzie nawet kilkustronicowy watek, ale wszystkie wiadomości dotyczące np.
    dachu byłyby razem.
    Buziaki

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Gajka dnia 2002-10-28 21:03 ]</font>

  5. #5

    Domyślnie

    Jasiu!
    Bardzo prosze - nie myl mnie z moim dalekim krewnym, Kubusiem Puchatkiem!
    Dziekuje, Dobranoc.

  6. #6

    Domyślnie

    A jak znaleźć, czy dany wątek już ktoś podejmował. Jest wyszukiwarka, ale praca z nią trochę mnie zniechęca:
    szukam np. informacji jak znaleźć dobrą cegłę klinkierową
    Wpisuję słowo 'klinkier', we wszystkich forach, dowolny autor, szukaj w T&W,

    i dostaję... taaaa, nie napiszę czego, bo mogą być tu dzieci, ale kilkadziesiąt wskazań na wątki, wśród których dopiero trzeba przeglądać wszystkie wiadomości, żeby odszukać interesujący mnie temat. Ile to może zająć: godzinę, siedem, dwa dni? Już wolę po znajomych podzwonić, po księgarniach pochodzić lub założyć nowy wątek.

    Chyba, że coś źle robię!!!

    To czego mi tu brakuje to, znane z wielu wyszukiwarek internetowych, wyświetlanie fragmentów tekstów z poszukiwana frazą i wskazania na wiadomości, nie na wątki.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie



    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: AndrzejD dnia 2002-12-07 07:39 ]</font>

  8. #8

    Domyślnie

    A może by tak założyć blokadę na tworzenie nowych wątków - ale redakcja musiała by czytać odpowiedzi na własne pytania

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jak będzie można dostawać powiadomienia od "nieswoich" wątków, to pewnie część osób da sobie spokój z zakładaniem nowych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony