dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajprzeznet Zobacz post
    To jest cena brutto ? Ostateczna za gotowy projekt indywidualny? Bardzo dobra stawka moim zdaniem, w Łodzi zrobiliśmy indywidualny ciut taniej ale 75m2, a średnia cena była na poziomie 6,5- 8 tys brutto.
    Tak, bez wizualizacji. Wizualizacji nie robi może nam zrobić Pani architekt szwagier za parę stówek jakoś nie dużo.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesio1712 Zobacz post
    Kaizen, dlaczego starasz sie obalić wszystko czego nie doświadczyłeś w swoim życiu, albo co gorsza "skoro ja miałem takie ceny to nikt inny nie jest w stanie mieć niższych"? Rozmawiałem z trzema architektami o cenach. Każdy podawał kwoty z przedziału 40-50 zł/m2 projektu indywidualnego. A tylko jeden ma swoje biuro z projektami gotowymi i to chyba dosyć znane. No i nie trwa to 2 tyg a kilka miesięcy.
    Nie karm trolla u mnie też standard 35-40 jak się dowiaduje, tylko większość chce jeszcze 600-800 za każdą instalacje, tutaj mamy kompleksowo. Koledze zaprojektowała dom stoi jakieś 150m od naszego w linii prostej, mój KB też mówi że jest najsensowniejsza Pani architekt w okolicy.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał poniat13 Zobacz post
    Witam, w tym roku chciałbym podjąć się budowy domu, dlatego zastanawiam się czy zlecić dla architekta wykonanie projektu indywidualnego czy kupić gotowy projekt i nanieść na nim zmiany?.
    Proszę o pomoc jakie są średnie ceny za m2 w obecnym roku na terenie Warszawy za projekt budowlany indywidualny ile kosztuje adaptacja gotowego projektu?.
    Witam wejdz na www.pnarchitekci.pl/cennik/ mi zaprojektowali dom, są bardzo dokładni, zawsze pod telefonem i na każde pytanie odpowiadają nawet po zakończonej pracy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony