Witam

Miesiąc temu dostałem mieszkanie do remontu od miasta. Po zakończeniu remontu na własny koszt mieszkanie mogę wykupić.
Lokal znajduje się na parterze w budynku wolnostojacym nie ocieplonym, sciany z cegly 50 cm, (2 ściany zewnetrzne) bez piwnicy, dach nowy ocieplony. U góry sąsiedzi, mieszkanie sąsiadów ogrzewane.
Przeprowadzany jest kapitalny remont, w zasadzie zostały tylko gołe ściany. Będzie wylewana posadzka z ociepleniem 20 cm, sufit będzie docieplony wełną 20cm, nowa stolarka okienna oraz drzwiowa, nowa instalacja elektryczna 3-fazowa ogólnie wszystko nowe.
Kończę rozbiórkę wszystkiego i będę zaczynał remont.
Miałem mieć piec dwufunkcyjny gazowy do ogrzewania podłogowego i c.w.u. (instalacja gazowa jest w budunku).
Pojawił się problem ponieważ gazownicy odmówili przyłączenia do mieszkania gazu - główny gazociąg biegnący w ulicy ma za mała przepustowość i nie podłączają nowych użytkowników (spróbuję jeszcze odwołać się od decyzji, ale może to nic nie dać)
Chciałbym się dowiedzieć jakie ogrzewanie co oraz cwu najlepiej zamontować w mieszkaniu bez gazu. Paliwo stałe nie wchodzi w grę brak kotłowni. Czy elektryka nie wyjdzie za drogo, będę miał kuchenkę indukcyjna wiec może być problem z taryfa nocna. Myślałem o pompie ciepła powietrze/woda ale to droga inwestycja, tym bardziej, że w mieszkania mam zamiar pomieszkać kilka lat a później docelowo będzie wynajmowane.

Z góry dziękuje za podpowiedzi