Cytat Napisał Rom
Postępy na razie bardziej ogrodowe niż budowlane - zrobiłem grządkę i posadziłem na niej po trochu - rzodkiewki, szpinaku,groszku, sałaty
Stwierdziłem że fajnie tak sobie jeść z własnego ogródka i nie nastawiłem sie tylko na trawę i iglaki ale znalazło się też miejsce na jedną małą grządkę.

A co do budowy - ruszyliśmy z łazienką ( wreszcie no bo ile można myć sie na w wannie na betonach), na początek idzie sufit podwieszany., potem płytki i cała reszta
Pozdrawiam
Rom-ek
Ogródek... ogródek... Moja żonka już nie może się doczekać!

Po miesięcznym urlopie ekipy znów pracujemy. Rura gazowa jest zakopana!!! Sambo zaizolowane. Teren jest sprzątany i przygotowywany do nawiezienia ziemi, bo na tej glinie to nic nie posadzimy. Wczoraj zaczęliśmy montaż drzwi wewnętrznych. Plac pod taras jest już odeskowany i czeka na zagęszczenie i zalanie. Podobnie jest z wejściem przed domem.

Niestety, żeby nie było tak pięknie mamy kolejny problem.
W naszej drodze dojazdowej (część działki) jest położone szambo sąsiadki.
Wbrew zapewnieniom, że "wchodzi" ono "troszeczkę" na naszą drogę, okazało się, że zajmuje tyle miejsca, że nie mamy gdzie położyć kabla energetycznego!
Teraz musimy poczekać, aż sąsiedzi postawią drugie szambo. Obiecali uwinąć się w dwa tygodnie (stąd moje pytanie na priv).