dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 97
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 1923
  1. #721
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klaudia113

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    1 I PÓL PUSTAKA PLUS WIENIEC .

    ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE

    POZDRO

  2. #722

    Domyślnie








    witam wszystkich zrecznych,
    baaaardzo przepraszam za spoznienie , ale kazdy weekend i caly wolny czas spedzamy na budowie,
    musze chyba sie przestawic bo to juz NIE BUDOWA tylko DOM, niedlugo sie przeprowadzamy, brakuje nam tylko barierki na schody i kawalka parkietu na dole, ale ten ma sie robic jutro, dzialka sie ogarnia , podjazd juz jest jeszcze tylko ziemie tzreba rozwiesc

    wracajac okna na poddaszu, obiekt pozujacy ma 1,60 wzrostu, wiec jak widac skosy sa spore, na razie nie sa zabudowane, moze kiedys....

    no i poddasze strasznie sie grzeje, w ostani weekend kiedy bylo dosyc cieplo, bylo okolo 10 stopni rozniicy miedzy parterem a poddaszem, niedlugo uruchomimy rekuperator to moze temperatury sie wyrownaja,na razie sie wstrzymujemy, chcemy porzadnie odkurzyc, zeby kanaly wentylacujne sie nie pozapychaly

    Pozdrawiam wszystkich budujacych

  3. #723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Walaciki normalnie śliczne tak u Ciebie
    Strasznie mi się podoba
    A kiedy przeprowadzka???

  4. #724
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klaudia113

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    GRATULUJE WALACIKI !!!

    PRZEŚLICZNIE .

    POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  5. #725

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za zdjęcia. Super schody! Udanej przeprowadzki!!

  6. #726

    Domyślnie

    Hmm, jeszcze tak patrząc na te wszystkie zdjęcia, zastanawiam się gdzie my zmieścimy jakiś stół z krzesłami... Ciekawe czy między kuchnią a schodami sie zmieści.

  7. #727
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klaudia113

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    MICKOZ TEZ SIE NAD TYM ZASTANAWIAM

    ALE CHOCIAZ JEST PRZYTULNIE

    ALE ZAZDROSZCZE WALACIKOM ZE JUZ SIE BEDA PRZEPROWADZAC


    BUZIAKI

  8. #728

    Domyślnie

    No przytulny domek jest. Ale jak sie siadzie do niedzielnego rosołu to stół najlepszy Niby na projekcie stoł jest miedzy schodami a kuchnia i tam trzeba bedzie go chyba zmiescic...

  9. #729

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickoz
    Hmm, jeszcze tak patrząc na te wszystkie zdjęcia, zastanawiam się gdzie my zmieścimy jakiś stół z krzesłami... Ciekawe czy między kuchnią a schodami sie zmieści.
    hej,
    dzieki za mile slowa, schody z modrzewia co rosl u mamy na dzialce, stolarz moge polecic , ale sa z W-wy

    stol taki na 4 osoby zmiesci sie miedzy kuchnia a schodami, ale na wieksze imprezy(swieta) to trzeba bedzie jaki wiekszy w pokoju dziennym stawiac

    PZdr

  10. #730

    Domyślnie

    Witam zreczniakow! oj dawno tu nie zagladalam. Pieknie sie to wszystko u was rozwija. Walaciki gratuluje pieknych schodow. Fajnie, ze ze spocznikiem sa na pewno wygodne. Jesli chodzi o stol to spokojnie sie zmiesci. my mamy taki na 4 osoby 70x70 ale moze byc wiekszy bo ja mam jeszcze z tylu szafki.





    U walacikow to sie i taki na 6 osob zmiesci i jeszcze bedzie duzo miejsca na swobodna komnikacje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  11. #731

    Domyślnie

    Witam! Dość dawno się nie odzywałam, ale nadrabiam zaległości Muszę przyznać ,że maj troszkę nam przez palce przeleciał, ale np. schody są już zrobione!W sobotę przywieźliśmy drewno i właśnie panowie walczą z więźbą!Aha i w międzyczasie mój własny mąż troszkę zmienil plany i zamiast słupów lanych zafundował słupy z cegły pełnej , klinkierowej , co wygląda pięknie, ale budowlańcy mieli czasem nas pewnie dość , bo zafundowaliśmy im dość czaso i pracochłonną robotę!Ale jakoś poszło....A jak widziałam jak na te słupy nabijali cholernie ciężkie łaty to aż balam się patrzeć....Ale dali radę! Są WIELCY!!!Powoli domek nabiera kształtu a ja jestem na etapie wyboru okien i bramy.Wybierał ktoś już może bramę garażową?Pozdrawiam!


    http://mariola_ia.albumik.pl
    hasło-domek

  12. #732

    Domyślnie

    hmmm,
    jestem tu dość nowy, choć śledzę losy zrecznego na forum dość długo...

    zatem witam oficjalnie wszystkich zręczniaków!
    czy jest ktoś, kto buduje zręcznego w wersji podstawowej ? czy tylko ja?

    p.s. dlaczego niektórzy na forum nie uważają wersji podstawowej za udany projekt? ja buduję w łasku niedaleko łodzi... i mam same dobre emocje w związku z projektem - póki co.....

    pozdr

  13. #733
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    hmmm,
    jestem tu dość nowy, choć śledzę losy zrecznego na forum dość długo...

    zatem witam oficjalnie wszystkich zręczniaków!
    czy jest ktoś, kto buduje zręcznego w wersji podstawowej ? czy tylko ja?

    p.s. dlaczego niektórzy na forum nie uważają wersji podstawowej za udany projekt? ja buduję w łasku niedaleko łodzi... i mam same dobre emocje w związku z projektem - póki co.....

    pozdr
    A ja sobie mieszkam w niewykończonej wersji podstawowej i sobie chwalę

  14. #734

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    hmmm,
    jestem tu dość nowy, choć śledzę losy zrecznego na forum dość długo...

    zatem witam oficjalnie wszystkich zręczniaków!
    czy jest ktoś, kto buduje zręcznego w wersji podstawowej ? czy tylko ja?

    p.s. dlaczego niektórzy na forum nie uważają wersji podstawowej za udany projekt? ja buduję w łasku niedaleko łodzi... i mam same dobre emocje w związku z projektem - póki co.....

    pozdr
    Witam
    Ja w zasadzie skończyłam budowę Zręczny 77 A.Myślę,że ta wersja jest również dobra jak pozostałe.Oczywięcie dokonaliśmy parę zmian.Szersze schody
    wysunięta kuchnia,obniżona spiżarka,podnieśliśmy górę o dwa bloczki.Przez wysunięcie kuchni mam na górze dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.
    Góra jest bardzo fajna i wygodna.Narazie zauważyłam jeden mankament
    sypialnia jest trochę wąska ,ale może być.
    Już nie mogę doczekać się przeprowadzki.
    C 77 a też jest piękny
    Jeszcze jedno ,w kuchni mam okno balkonowe .

  15. #735
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Koela, prosimy o zdjęcia. Rozwiązanie z oknem balkonowym w kuchni chcemy zastosować również w swoim zręcznym (wariant C).
    Zresztą prosimy o więcej zdjęć wszystkich forumowiczów.

  16. #736

    Domyślnie

    Witam
    W tej chwili jest już wylewka w ćałym domku,zalali ogrzewanie podłogowe.
    Dzisiaj kładą kartony na sufity.Na początku lipca ma być kuchnia i schody.
    Z projektem mebli był kłopot bo na lewo od okna jest wnęka -90/120
    Tam będzie kuchenka gazowa.Będzie schowana i z salonu wogóle niewidoczna.

    http://KOELA.fotosik.pl/albumy/435469.html

  17. #737

    Domyślnie

    Jakoś zdjęć jest trochę kiepsaka bo robię je komórką.Następne postaram się zrobić aparatem.
    Na tarasie za oknem sypialni mamy zamiar zrobić -nie wiem jak to nazwać szopka albo pomieszczenie gospodarcze na narzędzia.Ma być drewniana.Dlatego też na tarasie mamy cztery słupy .

  18. #738

    Domyślnie Więźba dachowa pytanko???

    Witam
    Jak u was wyglądało budowa więźby dachowej.
    Czy jego konstrukcję (przede wszystkim te wielkie cztery bele narożne) stawiali za pomocą dźwigu??
    U mnie ekipa stwierdziła że nie jest w stanie (jest ich 3) tego postawić i muszą to ponieść tylko dźwigiem.
    Będę wdzięczny za wasze opinię.


    P.S.
    Będę wdzięczny za info jak cenowo u Was wyglądało:

    1.Drewno
    2.Wykonanie więźby dachowej
    3.Pokrycie dachówką (plus montaż okien)

    Pozdrawiam
    Artur

  19. #739

    Domyślnie

    Witam! U nas właśnie powoli kończą więźbę i , jak wcześniej pisałam ,to faktycznie z posadowieniem tych wielkich belek był problem. Belki wielkie i ciężkie a posadowienie ich na trzech słupach z tyłu budynku , nabicie na te małe wystające ze słupów "bolce" wg mnie graniczyło z cudem, osobiście oglądałam walkę moich budowlańców z tą, nieco mniejszą belką, i byłam w szoku że dali radę, było czterech mężczyzn!Tą drugą wiekszą belkę dali już sami, ja przyjechałam już na gotowe i szczerze im gratulowałam!!!!!Wszystko zalezy od tego jakich masz pracowników, jeżeli nie są "strong menami" to może lepiej pomyśleć o dżwigu? Ja bałam się o zdrowie moich pracowników i o stan moich słupów dlatego sama proponowałm im dżwig ale dali radę!Pozdrawiam!



    http://mariola_ia.albumik.pl
    HASŁO-domek

  20. #740
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Qlca

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Re: Więźba dachowa pytanko???

    Witam!
    U mnie Panowie sami wszystko wciągnęli, ale to byli fanatycy.
    Kilkakrotnie kończyło się nadwyrężeniem mięśnia i musiałam wyrzucać wykonawcę do lekarza i do domu z budowy.

Strona 37 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony