dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 97
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1923
  1. #81

    Domyślnie

    Rom masz bardzo ladne te schody.
    czy ten zabieg dobrze sie uzytkuje? mozna wniesc ewentualnie jakis mebelek ??

    Habier Ty tez masz piekne schody. zrezsta takie same jak ja chyba ??
    ja mam powiekszony tylko troche ten zabieg

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał justynap13
    Rom masz bardzo ladne te schody.
    czy ten zabieg dobrze sie uzytkuje? mozna wniesc ewentualnie jakis mebelek ??
    Po zmontowaniu balustrady (własnej roboty zresztą ) za dużo miejsca na zakręci enie ma niestyty . Z wiekszymi meblami jescze nie próbowałem bo poddasze na razie jest nieużytkowe. Jedyną większą rzeczą jaką wnosiłem na góre były płyty g-k o wymiarach 2,6x1,5m. Trzeba było je wnosic na tzn "wysoko kant"(mam nadzieję ,że wszyscy wiedzą o co chodzi ) A poniżej ilustracja balustrady

  3. #83

    Domyślnie

    witam,
    a propos jedzenia z reki...

    wczoraj moj szanowny malzonek oprowadzal naszego majstra po naszej dzialce...mial przykazane,ze ma byc grzeczny, zeby Wykonawca przypadkiem sie nie obrazil i nie uciekl

    majster byl wyraznie zadowolony, jak zobaczyl, ze dzialka przygotowana, wykarczowana, powiedzial,ze nawet humusu nie bedzie musial sciagac

    a jak jeszcze dostal wypelniona tablice to nawet cos tam zazartowal, zeby jeszcze nie przybijac bo na pewno ukradna (po co komu wypelniona tablica?),

    przywiezie dzwigiem baraczek i normalnie chyba zacznie budowac,
    ale jak nie zobacze to nie uwierze...

    tylko galezie kazal spalic do konca,
    i wyobrazcie sobie nasz wykonawca zamierza ogrodzic plac budowy wraz z materialami i zalozyc przenosny monitoring!!! chyba go musieli kiedys okrasc-skoro taki wyczulony...

  4. #84

    Domyślnie

    Witajcie,

    ale nędza....

    kable drogie
    tynki drogie

    zaczynam sie bać




    a tak wogóle to pogoda do dupy - chce mi się spać i nic nie robie - generalnie się nudze

    sorki ale mam kryzys
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  5. #85

    Domyślnie Strop

    No cóż po ciężkiej walce udało się zalać dzisiaj strop
    Poszło m15,5m3 betonu ale liczę razem z kolumnami.
    Schodów nie będziemy robić betonowych bo szkoda psuć tej pięknej przestrzeni
    Zapraszam do obejrzenia zdjęć w albumiku

    Jak tak dalej bedzie szło na jesień wprowadzka

  6. #86

    Domyślnie

    no i kilka zdjęć







    i tyle na dzisiaj

  7. #87

    Domyślnie

    Dopiero teraz witam Was wszystkich na nowym forum

    Dawno tu nie zaglądałam a widzę, że wszyscy pomału się załamują...
    Ja już chyba ( mam nadzieję) jestem po kryzysie. Największa nasza wpadka to schody. Stawialiśmy je na samym końcu, jak już dom został przykryty dachem.Wynajeliśmy murarza, zbrojarza....zalali betonem pierwszy zabieg a jak przeszli do drugiego to okazało się, że nijak nie wyjdą prawidłowo na strop. Tacy fachowcy! Ostatni schodek miałby 40cm wysokości, tak wymierzyli! Wygoniłam ich aż się kurzyło. I powiem Wam,że schody skończyliśmy sami i to praktycznie żadna filozofia.Pewnie są trochę niestandardowe ale i tak nienajgorsze. Ktoś pytał ile za schody biorą murarze. Na Śląsku 1000 - 1500zł. Jak ktoś nauczy mnie wklejać tu zdjęcia to wrzucę parę fotek i pokażę postępy z naszej budowy. Obecnie trwają wylewki podłóg. Tynki gipsowe już zarzucone.
    Widzę, że wszyscy zdecydowaliście się na betonowe słupy podtrzymujące dach. Nikt z Was nie robił drewnianych?

    Pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    witam
    ja tez zaczynam budowac zręczniaka
    materiał to poromur lejera , mam tez zamówiona blachę na dach i już okna w oknoplusie (polecam)
    a i wycene instalacji co i wod kan
    moze ktos robił juz te instalacje to porównam ceny
    pozdrawiam

    ps nie mogę znaleźc ile bierze kiero budowy? ale taki starajacy się

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam32
    ps nie mogę znaleźc ile bierze kiero budowy? ale taki starajacy się
    u nas cena 2 tys pln za calosc od poczatku do stanu deweloperskiego

  10. #90

    Domyślnie

    mam takiego za 2,5 ale młody więc nie bardzo doświadczony
    buduje ktoś zręczniaka w okolicach czestochowy tak do 100 km?

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam32
    mam takiego za 2,5 ale młody więc nie bardzo doświadczony
    buduje ktoś zręczniaka w okolicach czestochowy tak do 100 km?
    Ja buduję Jakieś 60km od Częstochowy. Który wariant zręczniaka wybrałeś?

    Za kierownika płacę 3000 od początku do końca ( z odbiorem przez urząd)

  12. #92

    Domyślnie

    ja wybralem c lustro a Ty? juz wiem a

  13. #93

    Domyślnie

    witam nowych Zreczniakow!

    Habier Ty mi sie tu nie zalamuj. ale wiecie ta pogoda tak nastraja. raz deszcz raz slonce. w sumie czesciej deszcz. to sie tylko chce pod kolderke wskoczyc

    Szwd77 fiu, fiu pieknie idziecie.

    przypuszczam ze panowie murarze dzisiaj znowu na pietrze nie robili bo pogoda do luftu

    pozdrowienia

  14. #94

    Domyślnie

    dodam że w poniedziałek zaczynają mi grodzic działke " pięknym betonowym" płotem dziennik odebrałem kiera sie zatrudni i geodeta pomierzy i ekipa wpada
    z modyfikacji likwiduje komin w kuchni oraz spiżarke a także łacze łazienke na parterze w większą ,myslałem nad drzwiami w bramie garażowej ale cena mnie zabiła
    schody modułowe z firmy atrium system fajne w dobrej cenie , jak cos to moge spróbowac załatwic jakis upust

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał justynap13
    raz deszcz raz slonce. w sumie czesciej deszcz. to sie tylko chce pod kolderke wskoczyc
    Młode małżeństwo to pewnie cały czas pod kołderką, bez względu na pogodę.
    <><><><><><><>
    C77b

  16. #96

    Domyślnie kierownik Budowy

    Mój za całą budowę bierz 1600 zł. Jest na każde wezwanie a i sam wykazuje duże zainteresowanie.
    Poza tym robił mi włączenie projektu w plan zagospodarowania przestrzennego za który wziął 1000zł. Za wykonanie projektu szamba 200zł.
    Jestem z niego bardzo zadowolony

  17. #97

    Domyślnie

    no tak mi za zagospodarowanie wziął 800, elektryk 500, wod kan 650, geodeta za mapy 300, wytyczenie 350 ,

  18. #98

    Domyślnie

    Witam!

    Dzisiaj bylismy odebrac kolejny etap budowy
    chwale sie wiec


    Młode małżeństwo to pewnie cały czas pod kołderką, bez względu na pogodę.
    [/b]

    oj Szkrabie chcialabym. ale pracowac trzeba

    pozdrawiam

    p.s. sluchajcie mam problem. jak Wam to przy cytowaniu wychodzi ze widac kogo to cytat. np. Justyna napisal: i pod spodem cytat? bo mnie cos tu nie chce

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał justynap13
    p.s. sluchajcie mam problem. jak Wam to przy cytowaniu wychodzi ze widac kogo to cytat. np. Justyna napisal: i pod spodem cytat? bo mnie cos tu nie chce
    W prawym górnym rogu każdej wiadomości masz chłopka z napisem "cytuj". Wystarczy kliknąć w niego i gotowe

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam32
    ja wybralem c lustro a Ty? juz wiem a
    Domyślny jesteś, pewnie po tych nieszczęsnych słupach....

Strona 5 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony