dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 97
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1923
  1. #1001

    Domyślnie

    macie racje... dupowato wygląda BLACHA na tak ładnym domku... widziałem... jednak musi być PRAWDZIWY dach-najlepiej na wysoki połysk ale to ogromne koszty zwłaszcze że czym dachówka ciemniejsza tym ona droższa
    zręczny III - mały a jednak WIELKI domek
    http://maca.albumik.pl codziennie nowe zdjęcia
    hasło: c77c
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też tutaj album: http://forum.muratordom.pl/member.php?97515-maca

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    szykują się jakieś nowe zręczniaki w nowym roku? hę?
    przyznawać się po kolei....!
    chętnie pośledzę czyjeś zmagania...
    pozdr
    Witam
    jak po kolei to pewnie będę pierwsza ale długo nic nie napiszę bo dopiero czekamy na warunki zabudowy
    pozdrawiam

  3. #1003

    Domyślnie

    coś ten wątek ostatnio kuleje...

    starsi stażem zręczniacy się ostatnio nic a nic nie udzielają... skąd my młodzi mamy brać inspiracje i wiedzę, hę?
    byście coś popisali częsciej

    wiecej zdjęc proszę ! co i jak jak poddasze... kotłownia , kuchnie, sypialnie, salony i łazienki...
    to da wyobrazenie o możliwościach tego projektu

    pozdr i dopinguje all , którzy zdecydowali się na zręczniaka...

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    coś ten wątek ostatnio kuleje...

    starsi stażem zręczniacy się ostatnio nic a nic nie udzielają... skąd my młodzi mamy brać inspiracje i wiedzę, hę?
    byście coś popisali częsciej
    Priorytety się zmieniają

    Teraz więcej czasu jest zarezerwowane dla rodzinki... dla siebie...
    Trzeba odpocząć, skupić się troszkę mocniej na pracy...

    Czas budowy to niestety czas wyjęty z życiorysu

    Ja śledzę wątęk (oczywiście w miarę możliwości) - pytajcie ... wtedy łatwiej coś napisać
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  5. #1005

    Domyślnie

    Hej! Jestem nowa na tym forum! Nie wiem jak sie z Wami skontaktowzc i jak tu wlozyc zdjecia POMOZCIE MI PROSZE. Dom buduje mi tata,napewno nie bedzie taki jak Wasze,ale bardzo sie stara.Wlasnie zalalismy strop.Troche tata nam pozmienial co nieco i nie wiemy czy tak moze byc.No ale coz... juz po fakcie....... Prosze niech ktos sie do mnie odezwie. ANIA

  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Napisał annanowacka
    Hej! Jestem nowa na tym forum! Nie wiem jak sie z Wami skontaktowzc i jak tu wlozyc zdjecia POMOZCIE MI PROSZE. Dom buduje mi tata,napewno nie bedzie taki jak Wasze,ale bardzo sie stara.Wlasnie zalalismy strop.Troche tata nam pozmienial co nieco i nie wiemy czy tak moze byc.No ale coz... juz po fakcie....... Prosze niech ktos sie do mnie odezwie. ANIA
    nasza brać słucha.... halo?


    p.s. ma ktoś zdjęcia swojej podbitki i jak była robiona? foty mile widziane....
    pliz, pliz, pliz....

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    Cytat Napisał annanowacka
    Hej! Jestem nowa na tym forum! Nie wiem jak sie z Wami skontaktowzc i jak tu wlozyc zdjecia POMOZCIE MI PROSZE. Dom buduje mi tata,napewno nie bedzie taki jak Wasze,ale bardzo sie stara.Wlasnie zalalismy strop.Troche tata nam pozmienial co nieco i nie wiemy czy tak moze byc.No ale coz... juz po fakcie....... Prosze niech ktos sie do mnie odezwie. ANIA
    nasza brać słucha.... halo?
    hmm..


    Cytat Napisał annecy
    p.s. ma ktoś zdjęcia swojej podbitki i jak była robiona? foty mile widziane....
    pliz, pliz, pliz....
    Nie mam zdjęć
    U mnie jest sosnowa. malowaliśmy sami (sadolin podkładowy z 2 stron + sadolin kolor od zewnątrz).
    Nie dopilnowałem troche wykonania (mocowania na stelażu), no i taka się troszke rozsycha - troszkę się "pofałdowała"
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  8. #1008

    Domyślnie

    Witam a czy ktos w ogole to buduje zrecznego bez garażu? Prosze o kontakt w celu wymiany doświadczeń

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    coś ten wątek ostatnio kuleje...

    starsi stażem zręczniacy się ostatnio nic a nic nie udzielają... skąd my młodzi mamy brać inspiracje i wiedzę, hę?
    byście coś popisali częsciej

    wiecej zdjęc proszę ! co i jak jak poddasze... kotłownia , kuchnie, sypialnie, salony i łazienki...
    to da wyobrazenie o możliwościach tego projektu

    pozdr i dopinguje all , którzy zdecydowali się na zręczniaka...
    Wprawdzie nie ma się jeszcze czym chwalić, ale skoro nalegacie....
    Kuchnia w trakcie meblowania:

    Oczywiście biurko czeka eksmisja. Na razie pełni rolę szafki pod płytę A płyta czeka... na nowego właściciela. Jest ktoś chętny?
    Lodówka też jest tutaj tymczasowo.
    <><><><><><><>
    C77b

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Napisał cardura
    Witam a czy ktos w ogole to buduje zrecznego bez garażu? Prosze o kontakt w celu wymiany doświadczeń
    ja

  11. #1011

    Domyślnie

    O to prosze o pare zdjec. Bardzo prosze moze na maila [email protected]

  12. #1012

    Domyślnie

    obiecuje zrobic jutro galerie zdjec aktualnych bo nie robilem zdjec hacjendy od pół roku....
    jak zrobie to postaram sie cosik wrzucic.... np. kominek , kuchnie , schody...


    pozdr

  13. #1013

    Domyślnie

    Super dzieki wielkie a podnosiliście ścianke kolankową, albo kąt nachylenia dachu? A jakie macie słupy? okragłe, czy kwadrat i jakiej średnicy?

  14. #1014

    Domyślnie

    a na ile pustaków masz sciane kolankowa i tą czołową i jakiej wysokości masz pustak?

  15. #1015

    Domyślnie

    ściany nie podnosiłem, kątów nie zmieniałem...
    wysokość taka jak w projekcie, nie pamietam teraz dokładnie... słupy sa też takie jak w projekcie - drewniane o przekroju kwadratu , zdaje sie ze 20cm...
    pozdr

  16. #1016

    Domyślnie

    no to czekam na zdjęcia

  17. #1017

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    ściany nie podnosiłem, kątów nie zmieniałem...
    wysokość taka jak w projekcie, nie pamietam teraz dokładnie... słupy sa też takie jak w projekcie - drewniane o przekroju kwadratu , zdaje sie ze 20cm...
    pozdr
    wszystko ładnie i pięknie z tym że TY masz inną wersję domku a ci co sie pobudowali w zręczniakach "C" milczą
    Ja ciągle czekam na zgodę ze starostwa na budowę (mocy musi nabrać ale we wrześniu ruszy budowa a wówczas zasypię Was tu pytaniami - hehe
    zręczny III - mały a jednak WIELKI domek
    http://maca.albumik.pl codziennie nowe zdjęcia
    hasło: c77c
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też tutaj album: http://forum.muratordom.pl/member.php?97515-maca

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał maca@
    3. Podnieść pietro o 1,5 suporeksu - metrarz o wiele większy a forma domu zachowana
    podobno dom może stracić proporcje

    Nie wiem, nie widziałem gotowego budynku po zmianach - nie podnosiłem

    Cytat Napisał maca@
    4. kominek zbędny (raz że snobizm bo piec wielofunkcyjny zapewni optymalne grzanie nawet przy skokach cen takiego czy innego paliwa w danym roku
    podobno - fajny klimat, nie trzeba włączać pieca w okresach przejściowych, taniej.

    Mam kominek, czasem palę - w sumie fajna sprawa.
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  19. #1019

    Domyślnie

    Kominek !!
    podobno - fajny klimat, nie trzeba włączać pieca w okresach przejściowych, taniej.
    za cenę kominka mam SOLARY i to jest dopiero ekonomiczne
    KOMUNIKAT
    PROSZĘ - kto ma zrecznego najbliżej WAŁCZA (http://mapy.google.pl/maps?f=q&sourc...9&z=12&iwloc=A)
    muszę go zobaczyć w realu...
    zręczny III - mały a jednak WIELKI domek
    http://maca.albumik.pl codziennie nowe zdjęcia
    hasło: c77c
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też tutaj album: http://forum.muratordom.pl/member.php?97515-maca

  20. #1020

    Domyślnie

    Cytat Napisał maca@
    Kominek !!
    podobno - fajny klimat, nie trzeba włączać pieca w okresach przejściowych, taniej.
    za cenę kominka mam SOLARY
    hmm.. można i tak - co kto lubi.

    a jeszcze mi tak się pojawiają pewne wątpliwości...

    1. tanie te solary ....
    2. dają podobny klimat?
    3. solary bedą Ci dom ogrzewać?
    4. w zimę (i pochmurne dni) też działają?
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

Strona 51 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony