dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 97
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.540 z 1923
  1. #1521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mamba Zobacz post
    W górnej łazience po podniesieniu ścianki jest miejsce za kominem na pralkę, suszarkę i kosze na bieliznę.
    Mamba, czy dałabyś się namówić na zdjęcie tego kąta za kominem? Może być na priv jeśli akurat masz rozwieszone pranie Mam już tam 'roboczo' wstawioną pralkę, wyobrażam sobie kosz na bieliznę (po skosem zostawiłam wnękę) no ale suszarka??? zaimponowałaś mi... no w moim kącie zakominowym się to chyba nie zmieści, ale może coś źle kombinuje

  2. #1522

    Domyślnie

    Hehe suszarka automatyczna obok pralka. Zdjęcia zrobię po długim weekendzie bo wyjeżdżam, ale tak jak pisałam wszystko w łazience jest w stanie projektu. Tam miejsca jest wystarczjąco, z tym , że nie za wysoko, ale przecież prania nie wkłada się na stojąco pozd
    Ostatnio edytowane przez Mamba ; 29-04-2011 o 10:28

  3. #1523

    Domyślnie

    WITAM
    Mam już projekt zmieniony przez kierownika budowy.
    wklejam projekt domu podniesiony o jeden bloczek żeby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć jaka jest różnica - jak dla mnie w sumie żadna a jednak dom zyska u góry troszkę na powierzchni.
    kierownik usunął mi równiez ten komin co zawadzał w kuchni a przede wszystkim u góry w pokoju, co nie znaczy że go nie będzie , tłumaczył mi ze te przewody czy coś tam będą w scianie - nie wiem dokładnie o co chodzi ale najważniejsze że jednak da się
    wstawiłam tez okno dachowe na schodami ale teraz zastanawiam się czy nie dać okna w ścianie tej co ida schody nad podestem na całą długość.
    proszę bardzo wszystkich co już mieszkają o wnętrza domu bo to wszystkich ciekawi jak wygląda zręczny już wykończony
    ja teraz czekam aż się papierologia cała umocni i ruszamy sierpień / wrzesień już się nie mogę doczekać.
    no i czekam na wyceny budowy domu.
    pozdrawiam serdecznie!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PORÓWNANIE.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	54967  

  4. #1524

    Domyślnie

    Cytat Napisał sol26 Zobacz post
    wstawiłam tez okno dachowe na schodami ale teraz zastanawiam się czy nie dać okna w ścianie tej co ida schody nad podestem na całą długość.
    Moim zdaniem więcej światła da to dachowe. To 'nad podestem' znajdzie się jakoś zaraz pod dachem. No i jak dla mnie to taki ekran do zaglądania dla sąsiadów

  5. #1525
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ricop

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    zreczny c 77 b

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0073.jpg
Wyświetleń:	444
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	55764

    c 77 b kominek i widok kuchni

    prezentuje kilka zdjec mojego zrecznego c 77 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0075.jpg
Wyświetleń:	508
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	55765
    b
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0074.jpg
Wyświetleń:	554
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	55766
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0079.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	55767
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0077.jpg
Wyświetleń:	484
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	55768
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0078.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	55769

  6. #1526

    Domyślnie

    super domek ricop !
    ja mam głowę pełną pomysłów co do domu i nie wiem na co się zdecydować.
    jak narazie pewne jest ze nad schodami pójdą dwa okna kolankowe mam pytanie jaka jest wysokość tej ściany na pierwszym zdjęciu? tego zaznaczonego odcinka?
    ponieważ ta część okna kolankowego ma wymiary długość 60 albo 95 do wyboru- chyba lepiej dać 95?
    i lepiej dać dwa o szer 75 niz jedno 140?
    wiem też jak mają być ustawione meble w salonie i wygląda to jak na drugiej załączonej wizualizacji ( tak z grubsza) a ze podonają mi się okna takie wysokie pionowe ( nie wiem w sumie czy to okna czy drzwi i jak się je fachowo nazywa) takie jak na trzecim zdjęciu. i chciałabym je wstawić tam przy stole w salonie dwa podwójne albo też jedno szersze- co myślicie o tym pomyśle? nie będzie za ciemno w salonie? ( zdjęcie 4 - przykład) ta ściana na której są okna kolankowe no i te dwa co chce dać to jest strona południowa ( wejście mam od wschodu) to jak? nie będzie za ciemno czy te kolankowe okna będą wpuszczały dużo światła? -( stąd moje pytanie ile ma ta ściana kolankowa nad schodami )
    piszę troche chaotycznie ale mam nadzieje że rozumiecie o co chodzi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana kolankowa pyt.JPG
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	55790   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon meble.JPG
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	44,5 KB
ID:	55791   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ELEWACJA BOCZNA PRAWA.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	55792   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OKNA PIONOWE.JPG
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	55793  

  7. #1527

    Domyślnie

    ricop super wykorzystana przestrzeń w skosach.
    ja też zostawiłam różnej wielkości wnęki w każdym pokoju na górze i teraz kombinuje jak je ładnie pozamykać.

  8. #1528

    Domyślnie

    kriszielony wrzucam obiecane w mailu fotki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	52,4 KB
ID:	55901   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	62,9 KB
ID:	55902  

  9. #1529

    Domyślnie

    nairda_g fajnie że dałaś fotki - szkoda tylko ze tak mało
    wrzuć proszę troszkę więcej jak bedziesz miała chwilkę i ochote.
    czy ktoś może mi pomóc? -pytania 3 posty wyzej ..

  10. #1530

    Domyślnie

    nairda-g - bardzo dziękuję za zdjęcie, powiedz jaki masz klinkier na kominach ?

  11. #1531

    Domyślnie

    Cytat Napisał kriszielony Zobacz post
    powiedz jaki masz klinkier na kominach ?
    to sao paulo vandersandena

  12. #1532

    Domyślnie

    ricop, dzięki Tobie mam okazję zobaczyć oryginalną wersję B

    sol26, raczej nie zmieścisz okna między schodami a dachem - musisz wziąć pod uwagę wysokość wieńca. Też mam podniesioną ścianę kolankową o jeden bloczek i wydaje mi się, że "dziko" by tam wyglądało okno. Zależy też, na jakiej wysokości zrobisz zabieg. Najlepiej poczekać do postawienia ścian i schodów. Wtedy można kombinować, otwór zawsze można wybić w ścianie.
    Niebieską linią zaznaczyłem miejsce, gdzie rozpoczyna się u nas wieniec:
    Ostatnio edytowane przez Szkrab ; 11-05-2011 o 19:57
    <><><><><><><>
    C77b

  13. #1533

    Domyślnie

    niezafugowana, niedokończona i w ogóle, ale co mi tam.. pokażę górna łazienka w trakcie...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3989.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	56114   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3995.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	95,2 KB
ID:	56115  

  14. #1534
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Łazienka zapowiada sie ciekawie. Lubie takie klimaty.
    Od razu prosze napisz co to za płytki.
    A pokażesz też dolną łazienkę?

    W najbliższym czasie wybieram sie po finalny wybór płytek, bo teraz przy każdorazowej wizycie w salonie podoba mi sie coś innego. Jest masa przepieknych płytek...

  15. #1535

    Domyślnie

    wow, super łazieneczka!
    tylko nie łapie jak te ściany idą - Ty masz c77c odbicie lustrzane? podnosiłaś sciankę ? i jaki masz wymiar okna w łazience?

  16. #1536

    Domyślnie

    nairda_g chyba masz zmieniony kąt dachu, bo dach wydaje się bardziej stromy niż u nas, a może to tylko złudzenie
    Zdradź, co będzie w tym niskim skosie i w ogóle, jak chcesz zagospodarować tę część z drugiej fotki.
    Jeśli jeszcze nie jest za późno, to zrób pod wanną podcięcie na nogi. Łatwiejsze będzie podejście - przydaje się np. podczas wyciągania dziecka z wanny
    <><><><><><><>
    C77b

  17. #1537

    Domyślnie

    Szkrab kąt dachu nie był zmieniany - to raczej mój obiektyw szerokokątny robi psikusy W skosie i za kominem będzie pralka, kosze na pranie i jakaś zabudowa 'gospodarcza' na proszki - wszystko w fazie projektowania jeszcze. Najpier pomieszkamy, popierzemy i zobaczymy gdzienajwygodniej ustawic pralkę - od tego uzależnimy zabudowę.
    Podcięcie rozważaliśmy, ale... Nasz mały już nie taki mały i sam wyskakuje z wanny, a tak bardziej nam sie podoba.

    kasia i boguś Płytki przyjechały z daleka... Są sprowadzone z Marakeszu. Płytkarz chwali sobie jakość mimo, że pochodzą z małej manufaktury. Mimo zwariowanego transportu cenowo nie wyszlo najgorzej - z dekorami ok 130 za m2. W dolnej łazience dziś dopiero zaczynamy, ale za kilka dni może będzie juz coś do pokazania - będzie jeszcze bardziej marokańsko.

    sol26 okno ma wymiar 80/125 - na szersze nie wyraził zgody Kierownik (i tak musielismy przestawiać krokwie). Spróbuję później wrzucić plan łazienki dla lepszego 'złapania' o co chodzi ze ścianami

  18. #1538

    Domyślnie

    plan górnej łazienki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze_big.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	19,0 KB
ID:	56170  

  19. #1539

    Domyślnie

    Cytat Napisał ricop Zobacz post
    prezentuje kilka zdjec mojego zrecznego c 77 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0075.jpg
Wyświetleń:	508
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	55765
    b
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0074.jpg
Wyświetleń:	554
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	55766
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0079.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	55767
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0077.jpg
Wyświetleń:	484
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	55768
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0078.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	55769
    Jak tylko znajdziesz chwilkę zamieść proszę jeszcze kilka zdjęć

  20. #1540

    Domyślnie

    witajcie
    dostałam wycenę od jednego wykonawcy
    zakres robót- od początku, ze wszystkimi instalacjami- PRAWIE do końca - mi zostanie TYLKO zrobienie tarasów stolarka wewnętrzna malowanie ścian, położenie podłóg i posadzek no i umeblowanie i wyposażenie domu we wszystkie sprzety meble itp.
    cena to 310 tys brutto plus minus ( pewnie raczej będzie plus) 5%.
    co wy na to?
    materiały dobre, ocieplenie 15 tka zmieniony strop.

Strona 77 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony