dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 97
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 1923
  1. #1741

    Domyślnie

    co taka cisza na forum?

  2. #1742

    Domyślnie

    cisza ..bo pewnie wiekszosc oglada tragedie narodu korei polnocnej
    u mnie tez tragedia bo moj slubny przegnal z dzialki zaklad energetyczny wiec nie zanosi sie na podlaczenie pradu....to wszystko przez to ,ze postawili mi skrzynke 50 metrow dalej niz wystaje kabel z ziemi ...bo im tak jest wygodnie w tym miejscu...uslyszalam
    wiec ...jeszcze uslyszycie bo nie zamierzam tego tak zostawic....tylko ,zebym nie trafila na pierwsze strony gazet albo do JAWOROWICZ....

  3. #1743

    Domyślnie

    pierę dywany na Święta... hehe....

    a tak poważnie to właśnie wczoraj rozliczyłem się już ze stolarzem za ostatni obowiązkowy etap wykańczania domu... tzn. szafę pod schodami... i mogę powiedzieć , że mam dom już ostatecznie skończony... reszta mebli czy dodatków to już nie obowiązek ale przyjemność i będzie się przez całe życie sukcesywnie dokładać , wymieniać.... także wrzucam już na luz... czas zainwestować w siebie.... bo po prawie 4 latach drylowania kieszeni, mam na razie dość budowania....
    pzdrawiam serdecznie zręczniaków i życzę powodzenia na budowie w Nowym Roku!!!

  4. #1744
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cisza na forum bo wszyscy zarobieni, przed świetami.
    U nas dom gotowy do wprowadzenia. Trzeba jeszcze kilka mebli przewieźć z obecnego mieszkania, no i dodatki jeszcze nie kupione, poduchy, firany etc ale to juz sukcesywnie.
    Dom gotowy do wprowadzenia ale... nadal wody nie mamy klops biurokracyjny... chociaz wciąz nadzieja jest że zostaniemy podłaczeni lada dzień... i wtedy rach ciach, 1 dzien i mieszkamy. To takie Życzenie Świąteczne.
    Ostatnio edytowane przez kasia i boguś ; 20-12-2011 o 14:21
    C77B L

  5. #1745

    Domyślnie

    mam już okienka kolankowe i kominek!




  6. #1746
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stenka78

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    hej jestem w trakcie budowy domu(zręczny c77) i chciałabym uzyskać podpowiedz. Mianowicie co do scianki kolankowej w projekcie ma ona 0,50 m czy to jest wystarczające czy może ją podnieść o jeden lub dwa bloczki żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnie poddasza ale żeby dom nie stracił na wizerunku. prosze o rady z góry dziękuje

  7. #1747
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Na początku witam wszystkich Zręcznych.Ja podniosłem i wygląda to tak! Jest to ten sam projekt tylko odbicie lustrzane zręczny c77cl.
    file:///C:/Users/Jogurt/Desktop/a.JPG
    file:///C:/Users/Jogurt/Desktop/b.JPG
    file:///C:/Users/Jogurt/Desktop/c.JPG
    file:///C:/Users/Jogurt/Desktop/d.JPG
    Ostatnio edytowane przez Michał30 ; 01-01-2012 o 17:53

  8. #1748
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stenka78

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    dziękuje za podpowiedz ale jeszcze chciałabym wiedzieć o ile podniosłeś o dwa bloczki czy może jeden

  9. #1749
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Mieszkamy i jest suuper.
    C77B L

  10. #1750
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał stenka78 Zobacz post
    dziękuje za podpowiedz ale jeszcze chciałabym wiedzieć o ile podniosłeś o dwa bloczki czy może jeden
    Witam.Tak podniosłem o jeden bloczek!!! Zainteresowanych zapraszam do mojej galerii,niebawem ją uzupełnię o zdjęcia z ogrzewania podłogowego i wylewek anhydrytowych.Pozdrawiam Michał.

  11. #1751

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał30 Zobacz post
    (...)Zainteresowanych zapraszam do mojej galerii(...)
    Michał30 Zręczny jak Zręczny, ale 'okoliczności przyrody' masz do pozazdroszczenia
    powodzenia!

    My już mieszkamy od miesiąca... roboty tyle, że nie ma czasu na robienie zdjęć

    Ale gdy co wieczór kładę się do łóżka skonana, przez okno dachowe patrzę w gwiazdy to myślę sobie - warto było!

  12. #1752
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał nairda_g Zobacz post
    Michał30 Zręczny jak Zręczny, ale 'okoliczności przyrody' masz do pozazdroszczenia
    powodzenia!

    My już mieszkamy od miesiąca... roboty tyle, że nie ma czasu na robienie zdjęć

    Ale gdy co wieczór kładę się do łóżka skonana, przez okno dachowe patrzę w gwiazdy to myślę sobie - warto było!
    No tak faktycznie kawałek przyrody jest!! No to pierwsze święta Bożego Narodzenia i Sylwester przywitaliście już na nowym domu.Jak znajdziecie kiedyś czas na wstawienie kilku zdjęć"jak co wykończyliście"to z miłą chęcią obejrzę.Pozdrawiam

  13. #1753

    Smile c77c

    Witam.
    Mam ogromną prośbę . Napiszcie ile dzisiaj kosztuje wybudowanie zręczniaka c77c. Pytam ponieważ jestem u progu podpisania umowy kredytowej i nie wiem ile muszę mieć gotówki.
    Ile kosztuje poszczególny etap ( choć orientacyjnie). będe bardzo wdzięczna.

  14. #1754

    Domyślnie

    STENKA ja uważam, że nie ma potrzeby a nawet nie należy podnosić ścianki kolankowej!!! Poddasze jest ogromne! (C77b - ale różni się niwiele). Ja w czasie budowy cały czas byłam w szoku jakie duże jest poddasze. Sypialnia i łazienka są ogromne! Szkoda psuć efekt wizualny budynku - nie warto!!!

  15. #1755

    Domyślnie Zręczny C77a

    Witam. mam prośbę, jeśli jest ktoś kto wybudował domek Zręczny C77a to bardzo bym prosiła o zdjęcia jak wygląda z zewnątrz i wewnątrz. Mój mail to [email protected]. Z góry dziękuje życzliwym osobom które to odczytająi wyślą zdjęcia Pozdrawiam

  16. #1756

    Domyślnie

    Michal30 nie widze zdjec Twojego zreczniaka
    stenka ja podniosłam tez scianke kolankowa i zdjecia masz strone wczesniej.

  17. #1757
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał sol26 Zobacz post
    Michal30 nie widze zdjec Twojego zreczniaka
    stenka ja podniosłam tez scianke kolankowa i zdjecia masz strone wczesniej.
    Witaj sol26.Chcąc obejrzeć moje zdjęcia musisz wejść na mój profil i tam do zakładki ALBUM tam mam 4 albumy jak przebiegała u mnie budowa krok po kroku aż po wylewki pod ogrzewanie podłogowe,instalacje itd. Ja też podniosłem o jeden bloczek ściankę kolankową i to była dobra decyzja.Twoje zdjęcia przejrzałem wszystkie,extra okna nad schodami,a robota idzie jak po maśle oby tak dalej pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Michał30 ; 09-01-2012 o 10:53

  18. #1758

    Domyślnie

    pomóżcie zręczniacy przy wyborze ściany w salonie pierwsza wersja to sciana tv z cegły ale coś nie za bardzo to wyszło:

    więc zastanawiam się teraz miedzy kolorem szarym:

    albo łupkiem:

    nie mogę się zdecydować!!

    ps; a moze dać np tapete taką jak tu np??:

  19. #1759
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Moim zdaniem cegła mimo wszystko lub wariant z tapetą.
    C77B L

  20. #1760
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stenka78

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    witam wszystkich i dziękuje za podpowiedzi dotyczące poddasza. Ale prosiłabym o to aby ktoś podpowiedział mi jaki będzie koszt dachu, prosiłabym o orientacyjne ceny bo nie wiem ile wyjdzie mi dach z góry dziekuje

Strona 88 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony