dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 89 z 97
Pokaż wyniki od 1.761 do 1.780 z 1923
  1. #1761
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stenka78

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    sol26 moim zdaniem cegła jest fantastyczna pa powodzenia

  2. #1762
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    sol26.Każdy ma inny gust,i tak wybierzesz to co Tobie bardziej się podoba i problem będzie rozwiązany! Jak dla mnie na pierwszym miejscu stawiam wariant drugi:kolor szary! a na drugim miejscu ścianę z cegły! To tak z mego punktu widzenia.

  3. #1763

    Domyślnie

    witam... moze to pytanie niekoniecznie tutaj pasuje bo to bardziej na forum o drzwiach... ale szukam podpowiedzi chodzi o drzwi wejsciowe w kolorze antracyt a głownie to o ich koszt... szukamy drzwi tak do 3000 moze ktos ma takie drzwi albo orientuje sie jakie firmy robia w tym kolorze i w takiej cenie? hormann i gerda a i jeszcze wisniowski -tu ceny znam i niestety grubo ponad 3000

  4. #1764

    Domyślnie

    Cytat Napisał michał30 Zobacz post
    sol26.każdy ma inny gust,i tak wybierzesz to co tobie bardziej się podoba i problem będzie rozwiązany! Jak dla mnie na pierwszym miejscu stawiam wariant drugi:kolor szary! A na drugim miejscu ścianę z cegły! To tak z mego punktu widzenia.
    potwierdzam i popieram - gust to sprawa indywidualna - podziel się swoim ale raczej nikt nie powinien ci podpowiadać bo jakbyś zobaczyła gust moich rodzicow to popukała bys się w glowe ;p
    zręczny III - mały a jednak WIELKI domek
    http://maca.albumik.pl codziennie nowe zdjęcia
    hasło: c77c
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też tutaj album: http://forum.muratordom.pl/member.php?97515-maca

  5. #1765
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    smeek

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Default

    Witam serdecznie.
    Tu kolejny fan najmniejszego Zręcznego wer.A. Noszę się już chyba z pół roku z kupnem projektu i ostateczną decyzją. Obejrzałem już chyba z pół miliona projektów... i dochodzę do wniosku,że nie ma ładniejszego ponadczasowego domku pasującego na dość wąską działkę
    O ile finanse (bank) pozwolą, to decyzja padnie na Zręcznego C77a , jeśli nie to mniejszy brat Skrzat c115. Budowniczowie Zręcznegodo stanu SSO z dachem z dachówki cementowej wycenili mi na 150tys. Czy to realne?
    pozdrawiam.

  6. #1766
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    smeek

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hej! Mam nadzieję,że ktoś tu zagląda.
    Klamka zapadła... Kupiłem projekt Zręcznego c77a. Teraz pozostaje tylko wybudować.... Projekt raczej bez zmian,bez podnoszenia ścianki kolankowej, tylko wejście do kotłowni od strony garażu i likwidacja garderoby przy schodach -otwarte pomieszczenie z klatka schodową...takie założenia..

  7. #1767

    Domyślnie

    pewnie ,ze od czasu do czasu ktos tu zaglada.
    smeek dam ci rade....przeczytaj sobie forum od przyslowiowej deski do deski i wierz mi ...na wiele spraw spojrzysz inaczej, zobaczysz wiele zdjec ..tez wersji A i oczywiscie nie spiesz sie bo zajmie ci to dobry tydzien..
    pozdrawiam wszystkich ktorzy juz mieszkaja i tych ,ktorzy tak jak ja czekaja na powrot wiosny ,zeby stanac znow do boju z budowlancami.

    a tak na marginesie mnie sie nie udalo za ta cene pobudowac SSO zaczelam na wiosne 2011

  8. #1768

    Domyślnie

    kasia i boguś możecie pokazać zdjęcia wnętrz? - najbardziej ciekawi mnie kominek w zestawieniu ze sprzętami salonowymi i kuchnia.

  9. #1769
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    smeek

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dzięki beatenka.
    Czytam ,czytam, ale ciągle brakuje zdjęć lub jest ich mało- faceci są wzrokowcami zwłaszcza skończonych domków.
    Faktycznie można wielu rzeczy się dowiedzieć na forum.
    Aby do wiosny...

  10. #1770
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    kast chętnie cos wrzucę za kilka dni, moze w weekend zrobie zdjęcia tak aby uchwycic swiatło dzienne. Własnie jestem na etapie wybierania firan, na dodatki jeszcze troche musimy poczekać, brakuje jeszcze mojego wymarzonego obrazu z galerii i pewnego specjalnego fotela, tak aby wnetrze wyglądało tak jak sobie je wyobraźiłam.
    Na rzie troche puto we wnetrzu ale dodatki powoli sie pojawiaja. Tak, lada dzień wrzuce jakies fotki.
    Ostatnio edytowane przez kasia i boguś ; 30-01-2012 o 08:50
    C77B L

  11. #1771
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Pierwsza partia zdjęć. Zrobiłam wczoraj wieczorem, telefonem, dlatego jakość taka jak widać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d1.jpg
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	98406   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d2.jpg
Wyświetleń:	593
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	98407   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d3.jpg
Wyświetleń:	610
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	98408   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d4.jpg
Wyświetleń:	623
Rozmiar:	27,6 KB
ID:	98409   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d5.jpg
Wyświetleń:	549
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	98410  

    Ostatnio edytowane przez kasia i boguś ; 31-01-2012 o 10:10
    C77B L

  12. #1772
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasia i boguś

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    127

    Domyślnie

    Druga tura. A pięterko, łazienki i pokój gościnny zostawię na kiedy indziej
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d6.jpg
Wyświetleń:	462
Rozmiar:	29,9 KB
ID:	98416   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d7.jpg
Wyświetleń:	494
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	98417   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d8.jpg
Wyświetleń:	470
Rozmiar:	32,1 KB
ID:	98418   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d9.jpg
Wyświetleń:	459
Rozmiar:	51,9 KB
ID:	98419   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	d10.jpg
Wyświetleń:	440
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	98420  

    C77B L

  13. #1773

    Domyślnie

    piękne wnetrza!!
    jestem pod wrażeniem prosimy o więcej
    ja mam pytanie do wszystkich zręczniaków- jak wykończyliście podbitkę nadbitkę - jak to wygląda nad tarasem i wejściem u was???
    u mnie jest pół na pół i trochę dziwnie to wygląda - po południu dam zdjecia...

  14. #1774

    Domyślnie

    wklejam zdjecia podbitki czy tez nadbitki




    i co sądzicie o tym???

  15. #1775

    Domyślnie

    po pierwsze widać , że burza Ci nie straszna.... hehe
    a po drugie to, u mnie np. materiał na podbitkę był malowany lakierobejcą z dwóch stron, po razie a potem jeszcze raz od strony zewnętrznej i dopiero montowany... jak wykonawca podbitki tłumaczy brak zabezpieczenia od wewnętrznej strony? a może jest jakieś?
    ....
    p.s. poza tym nie obraź sie ale mi te zręczniaki z dodatkowymi pustakami w ściance kolankowej, bez optycznego obniżenia np dłuższymi krokwiami lub zmianą kąta dachu, wyglądają jakoś tak łyso...

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez annecy ; 02-02-2012 o 08:22

  16. #1776

    Domyślnie

    rzeczywiscie ta podbitka z nadbitka jakos dziwnie wyglada ale moze idzie sie do tego przyzwyczaic.....w czasie budowy wiele rzeczy wyglada na poczatku dziwnie a pozniej sobie myslisz ....to nie wyglada tak zle.

    kasia i bogus jestem pod wrazeniem....SUPER...wiecej zdjec prosimy....a ten kominekkkkkkkkkkkkk

  17. #1777
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    sol26 no faktycznie jest to head&shoulders dwa w jednym podbitka z nadbitką.Moim zdaniem przy takich konstrukcjach podbitka jest lepszym wyjściem bo skraca nam automatycznie ścianę"wizualnie" i robi nam się ładna zamknięta bryła.Ale tak jak pisze beatenka w czasie budowy dużo rzeczy wygląda dziwnie a pod koniec jak już wszystko jest ogarnięte nabiera to ostatecznego wyglądu.
    kasia i bogus wnętrza domu bardzo ładne prosimy więcej zdjęć lepszej jakości

  18. #1778

    Domyślnie

    kasia i boguś;

    dzięki za fotki (nie lokalizuje tylko tej z tapetą i szafką na buty)

    kominek urzekający z tą witryną ( mają w sobie taką lekkość)

    jak patrzę na te zdjęcia to dobrym pomysłem było wysunięcie kuchni

    P.S. łazienki też lubimy oglądać

  19. #1779

    Domyślnie

    sol....styropian chyba nie konczy sie razem z nadbitka??? bo na zdjeciu jakos niewyraznie to widac!
    i jeszcze jedno moje takie przemyslenie...jak bedziesz zdejmowac pajeczyny na jesieni????
    jak bylam kiedys u mojej znajomej to caly czas mialam wrazenie ,ze mi pajak na glowe spadnie bo u niej tak troche podobnie bylo zrobione nad tarasem
    pozdrawiam

  20. #1780

    Domyślnie

    annecy - faktycznie dom może z tej perspektyy wydaje się tak nieforemny - ale jak spojrzysz z innej to nie jest tak źle.

    ps kąt dachu to 33 st i naprawdę mnostwo miejsca u góry

Strona 89 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony