dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Czy jest taki grill?

    Jeżeli to zły dział to z góry przepraszam. Szukam grilla przenośnego najlepiej na kółkach (ale to akurat nieistotne). Chciałbym, żeby grill był zamykany i z popielnikiem. Jest pełno takich grillów. Ale mnie zależy, żeby miał też możliwość regulacji wysokości ustawienia rusztu/kratki , na której grilluje się żywność. Wszystkie grille zamykane, które widziałem nie miały możliwości ustawienia wysokości rusztu. Czy gdzieś można znaleźć taki grill?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2

    Domyślnie

    Jest pełno takich grillów. Wystarczy się przejść chociażby do Leroy Merlin albo Selgrosa.

  3. #3

    Domyślnie

    Wpisz sobie grill angular na allegro - kupiłem 2 lata temu bo najwięcej osób go kupowało mimo dość wysokiej ceny - rewelacja
    Dom w Lukrecji 2, piętrowy, 150m2 pow całkowitej, 135m2 pow użytkowe, ściana 15cm, podłoga 20cm, skosy 25cm ocieplenia, średniej jakości

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał turalyon Zobacz post
    Wpisz sobie grill angular na allegro - kupiłem 2 lata temu bo najwięcej osób go kupowało mimo dość wysokiej ceny - rewelacja
    W Leroy Merlin był podobny w promocji, przeceniony z 700 na 350. Dwa razy większy niż angular.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony