dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie Siatka + klej.

    Zaciągnąłem styropian siatką plus klej. Klej to Bolix BS+. Fajnie się robi, dosyć szybko schnie. Jest to normalny klej, nie biały.
    Dziwi mnie tylko jego kolor jak wyschnie. Wszędzie wokoło mnie na budowach klej jest dosyć ciemny, gdzieniegdzie widać lekkie jaśniejsze smugi, albo położony jest klej który jest biały.
    Ten co ja mam jak wyschnie jest dużo jaśniejszy od tych wokoło mnie. Taki ciemniejszy beżowy.
    Czysta ciekawość czy to ma jakieś znaczenie...skład itd.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    takich rzeczy nie kupuje sie w markecie.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie

    Dlaczego ? Fakt, że klej kupiony w markecie. Ręki sobie nie dam uciąć ale to pewnie ten sam klej co sprzedawany przez Bolix pod inną swoją nazwą. Bo z tego co zauważyłem to BS+ jest tylko w markecie, więc pewnie nazwa też wypuszczona na market.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    dlatego...
    mam za soba juz ponad 1mln mkw elewacji handlowo to daje 4500 ton kleju dostarczonego na budowy. (180tys workow)
    powaznie musze uzasadniac?
    zwlaszcza ze zaraz sie sypnie "a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..." no to jestem tez wykonawca i ku juz kilkadziesiat tysiecy mkw elewacji wykonawczo a wiec zuzyte i wbudowane jakies 230-260 ton kleju do siatki (12tys workow). nawet jak pracuje z materialem i zakup takiego kleju za 15zl powiekszylby mi zysk drastycznie- no jednak nie - jakos nie koniecznie uzywam kleju do siatki z marketu.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 04-06-2020 o 21:56
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    "a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..."

    Mi czasem mówią że jestem niewiarygodny w tematach kominkowych...."bo kominki robie"

  6. #6

    Domyślnie

    Zgadzam się w 100%. Na moją całą budowę z marketu mam tylko dwie rzeczy- drabinki do dwóch łazienek.
    Nie ważne jaka marka, czy towar to grzejnik, styropian, cementy, silikony, płytki, panele czy kleje. To co jest w marketach, to są rzeczy drugiej kategorii.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    "a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..."

    Mi czasem mówią że jestem niewiarygodny w tematach kominkowych...."bo kominki robie"

    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony