dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Program "Moja Woda" - oczko wodne.

    Program "Moja Woda". Kto będzie mógł ubiegać się o wsparcie?
    W ramach programu "Moja Woda" właściciele domów jednorodzinnych, którzy chcą zbudować na swojej posesji mały zbiornik retencyjny, mogą liczyć na dotację w wysokości do 5 tys. zł (maksymalnie 80 proc. kosztów poniesionych po 1 czerwca 2020 roku). Wsparcie można otrzymać na zakup oraz montaż instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i rozpadowych po to, aby nie trafiała ona do kanalizacji. Chodzi m.in. o przewody odprowadzające wodę, zbiorniki retencyjne, oczka wodne czy instalacje służące do wykorzystania zatrzymanej wody.
    Wnioski będzie można składać wraz z początkiem lipca 2020 roku. Za program odpowiedzialne będą wojewódzkie oddziały Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program ma obowiązywać od 2020 do 2024 roku. Wnioski będzie można składać do lipca 2024 roku. Łącznie do rozdysponowania jest 100 mln zł.

    https://next.gazeta.pl/next/7,172392...gram-moja.html

    Hmm... ciekawe jak to będzie wyglądać, na jakiej podstawie odliczenia, czy potrzebny będzie projekt, kto to będzie sprawdzał i mnóstwo innych pytań, bo nie ukrywam, że jestem zainteresowana zrobieniem oczka wodnego za pół darmo.
    Rozumiem to tak, że kupuję materiały na oczko, wynajmuję firmę, która mi to wykona i od tego odliczam 80% kosztów, maksymalnie do 5 tys. zł.
    Pewnie będzie jeszcze wiele innych uwarunkowań do spełnienia, ale ciekawe... ciekawe...
    Ostatnio edytowane przez Stanowska ; 03-06-2020 o 16:54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony