dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płytki pod prysznic

    Witam,

    Mam problem z wyborem płytek pod prysznic.
    Mianowicie zaproponowano mi Tubądzin Rust Stain Lappato, które nie są antypoślizgowe i boje się mieć takie pod prysznicem.
    Zgłębiłem temat i pod prysznic zaleca się płytki o antypoślizgowości większe lub równe R9.
    Tubądzin nie podaje zatem znalazłem inną płytkę Cersanit Copper Rust Lappato R10.
    Znalazłem ją na wystawie i macam i wydaje się bardziej śliska od Tubądzina

    Czy ktoś montował Lappato najlepiej Tubądzina lub Cersanitu pod prysznicem i może ocenić to empirycznie ?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Powiem tak. Przepisy są dla ostrożności. Są ludzie którzy przewracają się na gładkiej alejce w parku, słyszałem o takich którzy skręcili nogę zaglądając do kabiny walk-in w sklepie, gdzie woda na pewno się nie lała, bo prysznic był tylko dekoracją. Jeśli staniesz na mydle (niektórzy mówią - na mydło) , to płytki pokryte papierem ściernym 50 też ci nie pomogą. Mam zwykłą matową płytkę, nazwy nie pamiętam i nie ma żadnych problemów. Po kąpieli machnięcie ściągaczką i po ptokach. Na ryflowanym zostanie woda czyli docelowo wykwity pieczarkowe lub latanie ze szmatą aby było sucho. Wybór należy do ciebie. Teoretycznie można jeszcze używać dywanika antypoślizgowego, lecz gdzieś to trzeba powiesić aby przeschło a zdolny osobnik też potrafi na nim wywinąć piruet. Chwile stany, a potem łubudu na podłogę.
    Kabina ma być przyjazna w użyciu.

  3. #3

    Domyślnie

    O matową nawet bym nie pytał bo wiem że się nadaje...
    Pytam o Lappato gdyż one mogą być wyjątkowo śliskie...

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Po co ci błyszczące na których każdy zaciek widać? Gdy wodę masz twardą to przeklniesz ten pomysł. Może ty nie, tylko kobietka która będzie usiłowała to utrzymać w jakim takim wyglądzie. Poślizg przy tym to pryszcz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony