dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Salon z aneksem o dziwnym kształcie

    Witam, czeka mnie urządzanie pierwszego mieszkania w życiu. Mam pewien zarys co bym chciała natomiast nie wiem, czy będzie to praktyczne i czy w ogóle tak się da Chodzi mi tutaj głównie o salon z aneksem, który ma dosyć nietypowy kształt. Wydaje mi się, że stół chyba powinien zostać tam gdzie jest narysowany na projekcie od dewelopera, bo wszystko inne tam ciężko ustawić. Na część kuchenno- telewizyjną pozostaje mało miejsca. Nie podoba mi się kuchnia tylko na jednej ścianie, zresztą jest też za mała żeby wszystko się pomieściło. Chciałabym jednak też zachować jakiś odstęp między częścią kuchenną a telewizorem. Wymyśliłam sobie pewną kuchnię (załączyłam rysunek części salonowo kuchennej, bez części ze stołem. Mam jednak kilka wątpliwości. Czy odległość między blatami 100 cm będzie wystarczająca? ( nie chciałabym robić więcej żeby zostało więcej miejsca na salon. Nie wiem również czy płyta indukcyjna może być na szafce w której znajdują się kosze na garnki. Ogólnie mam też problem jak to wszystko będzie wizualnie wyglądało. Czy kuchnia nie zabiera ogólnie za dużo miejsca, czy nie będzie naćkane? Chciałabym meble do samego sufitu, myślałam o lakierze szarym w połysku Niestety nie umiem obsługiwać programów i stworzyć sobie rysunku. Narysowałam co bym chciała na kartce. Poniżej legenda z oznaczeniami jak to sobie wymyśliłam. Długość ściany na której są meble kuchenne to około 290cm, a ściana z telewizorem ma około 445 cm

    1. Lodówka w zabudowie
    2. słupek z piekarnikiem. Planuję zakup takiego 2w1-piekarniko mikrofalówka. Pod tym chciałabym szuflady. Wiem, że słupek zajmuje miejsce, jednak bardzo mi się podoba i chciałabym żeby pozostał
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon z aneksem.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	13,6 KB
ID:	445117   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rysunek.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	445118  
    Ostatnio edytowane przez kaloszz1 ; 15-06-2020 o 08:32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony