dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 124
  1. #61
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Sam się chwalileś że jesteś ze Śląska .

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Sam się chwalileś że jesteś ze Śląska .
    Tak/tak jak i tym, że mam apartament w Lublinie z kotłem w którym niebieski płomień płonie acz tu by można było dopiero zacząć wymieniać tylko po co : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7795898 .
    Masz tutaj : http://www.bibliotekacyfrowa.pl/Cont...-_fragment.pdf - Drewno zamiast benzyny -/- https://czysteogrzewanie.pl/rozwoj/z...egla-i-drewna/ - Zgazowanie węgla i drewna - poczytaj – może w końcu coś do ciebie dotrze i wypełni ci łepetynę jak dzwon pełną.

  3. #63
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Tam słyszałem że u ciebie na Śląsku Górniki się wściekają.

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Tak/tak – ci co kontrole mieli, żadnych powiadomień wcześniej nie otrzymali w czym żaden problem, by takie powiadomienie dostać z prokuratury za udaremnianie lub utrudnianie przeprowadzania kontroli w zakresie ochrony środowiska.
    Nie wszyscy są świadom swoich praw.... wpuszczając fałszywych osób, możesz dostać w łeb..

    Prawidłowa procedura:

    #1 Najpierw powiadomienie
    #2 Po otrzymaniu powiadomienia, przez telefon poproszę o podanie nazwiska kontrolujących
    #3 Po okazaniu dowodów tożsamości kontrolujących, mogę wpuścić
    #4 Musi ktoś z domowników za świadka
    #5 Włączę nagrywarkę bez zgody kontrolujących, jako dowód.. jak by co

    Straszysz prokuraturą? Mogą pocałować w cztery litery. Mało wiesz, co się dzieje w sądach, a wydawałoby się, że sprawy nie do wygrania, a jednak... Sąd zawsze jest po stronie obywateli.
    Są ustawy prawne mało precyzyjne,toteż prawnicy wynajdują lukę..
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 27-08-2020 o 18:08

  5. #65
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze , biedny niezdarny pisowksi rząd nie ma pieniędzy bo Sasin i Szumowski i reszta baranów nakradli dużo hajsu więc teraz mają deficyt i szukają sposobu jak go zapełnić , a głupie ludzie głosowali na ten PiS ale niewykształconym ludziom (Pisowska edukacja schodzi pod psy) łatwo zmanipulować.

  6. #66
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Chyba Pisowska propagandowa jednostka chorobowa.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Tam słyszałem że u ciebie na Śląsku Górniki się wściekają.
    https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...2-hg/#comments - Tani kocioł HG. Tu żeś 10-ęć kart zapełnił swoimi głupotami za nim cię zidentyfikowali a tu ile zamierzasz kart zapełnić tym samym – jest już was przynajmniej czterech, to jak se temat o popisie założycie, to będziecie go mogli w nieskończoność ciągnąć – dokładnie tak jak to masz w zwyczaju, że jak nie masz z kim to sam ze sobą gadasz. Piecowy19 – to nie przypadkiem kolejne twoje konto na Info : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=525863 .

  8. #68
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Czyją diagnozę???
    Popisu?
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 27-08-2020 o 21:26

  9. #69
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Widzę , że padłeś ofiarą pisowskiego prania mózgu i propagandy i przez takich ludzi w Polsce rządzi ten zły rząd PiSu.

  10. #70

    Domyślnie

    Z tym rządem opozycja nie wygra. Bo z populistami, w kraju wtórnych analfabetów wygrać może tylko ekonomia. Po prostu pewnego dnia zabraknie kasy. I będzie pozamiatane.

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    A byłem w przychodni przeszedłem się ok 1km w jedna stronę i... W dwóch durszlakach już zimno dymek z rana leci.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #72
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alessandro Zobacz post
    Z tym rządem opozycja nie wygra. Bo z populistami, w kraju wtórnych analfabetów wygrać może tylko ekonomia. Po prostu pewnego dnia zabraknie kasy. I będzie pozamiatane.
    A na kogo mają głosować jak ci drudzy jeszcze gorsi ? a na konfederację nie zgodzi się światek TVN-owo GW-owo wyborczy i zonk .

  13. #73
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Widzimy tutaj jakiegoś natrętnego obrońcę PiSu .

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    A byłem w przychodni przeszedłem się ok 1km w jedna stronę i... W dwóch durszlakach już zimno dymek z rana leci.
    Znaczy się co - oraz co zamierzasz z tym zrobić. Na podjeździe stało Porsche czy Ferrari – czy może wyglądało, że do gara nie maja co włożyć. Dymek jak wyglądał – lokomotywa czy może Batory i czym zalatywał. Mi się wydaje, że to nie głupi pomysł ulotki o czystym spalaniu takim nieszczęśnikom do skrzynki pocztowej wrzucać albo przez znajomych do nich dotrzeć by wytłumaczyć, pokazać lub zaprosić na fora które czystym spalaniem się zajmują. Po co jakieś leniwe ciule na straż maja wydzwaniać, że ten czy tamten śmieci spala – no chyba że to nie Polacy – to niech ich straż temperuje, bo z jakiej racji maja kopcić i nas zatruwać. Mimo to - ja nie wierzę w to by ktoś teraz miał upodobanie w tym by kopcić i obstawiam, że to z nieświadomości się bierze – bo ZERO z komina nie problem – nawet mtedeusz jak się przyłożył do rzeczy - ZERO z komina pokazywał, więc właściwie w czym problem. Zamiast narzekać i palcami wytykać lepiej się ruszyć i coś zrobić a w tedy wszyscy będą szczęśliwi. Nie reagujesz na to co tutaj się wrabia - nie zauważasz tego co tutaj się wydziwia a dymek z komina zauważyłeś - ciekawe.

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A na kogo mają głosować jak ci drudzy jeszcze gorsi ? a na konfederację nie zgodzi się światek TVN-owo GW-owo wyborczy i zonk .
    Żeby było jasne tych wtórnych analfabetów, to produkujemy dłuższy czas. Demokracja jest dla ogarniętych społeczeństw.
    Korytko będzie puste... trzeba będzie iść do pracy.. lekarza nie będzie , ceny pójdą w górę.. wtedy będzie płacz ...
    Obym się mylił
    Cudem byłoby, gdyby choć 10% suwerena to zrozumiało przed katastrofą.
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 28-08-2020 o 14:56

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Znaczy się co - oraz co zamierzasz z tym zrobić. Na podjeździe stało Porsche czy Ferrari – czy może wyglądało, że do gara nie maja co włożyć. Dymek jak wyglądał – lokomotywa czy może Batory i czym zalatywał. Mi się wydaje, że to nie głupi pomysł ulotki o czystym spalaniu takim nieszczęśnikom do skrzynki pocztowej wrzucać albo przez znajomych do nich dotrzeć by wytłumaczyć, pokazać lub zaprosić na fora które czystym spalaniem się zajmują. Po co jakieś leniwe ciule na straż maja wydzwaniać, że ten czy tamten śmieci spala – no chyba że to nie Polacy – to niech ich straż temperuje, bo z jakiej racji maja kopcić i nas zatruwać. Mimo to - ja nie wierzę w to by ktoś teraz miał upodobanie w tym by kopcić i obstawiam, że to z nieświadomości się bierze – bo ZERO z komina nie problem – nawet mtedeusz jak się przyłożył do rzeczy - ZERO z komina pokazywał, więc właściwie w czym problem. Zamiast narzekać i palcami wytykać lepiej się ruszyć i coś zrobić a w tedy wszyscy będą szczęśliwi. Nie reagujesz na to co tutaj się wrabia - nie zauważasz tego co tutaj się wydziwia a dymek z komina zauważyłeś - ciekawe.
    Przypuszczam, że jesteś przedstawicielem Lubelskiego Węgla "Bogdanka", bo tak zaciekle bronisz węgla... Spadło wydobycie?

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alessandro Zobacz post
    Przypuszczam, że jesteś przedstawicielem Lubelskiego Węgla "Bogdanka", bo tak zaciekle bronisz węgla... Spadło wydobycie?
    Na podstawie czego takie przypuszczenia, pewnie z priv od mtedeusza – jak przeczytasz co tu napisałem lub w zawartość wejdziesz, to znajdziesz czego i czyim przedstawicielem jestem – dokładnie tak samo swoje przedstawicielstwo tu przedstawiasz.
    Skąd wiesz, że ten dymek o który napisał @kulibob nie był ze spalania pelletu.
    Przy okazji : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7967411 – masz jakieś kodeksowe umocowanie tego, bo jak czytam co piszesz, to sam sobie przeczysz względem tego co tu w temacie napisałeś albo nie wiesz co to u nas znaczy prawo po mimo, że o tym piszesz i jak widać z czytaniem u ciebie pewnie jest podobnie, bo skąd masz takie przypuszczenia.

  18. #78
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Panie z Bogdanki dobry węgiel Panie.

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Na podstawie czego takie przypuszczenia, pewnie z priv od mtedeusza – jak przeczytasz co tu napisałem lub w zawartość wejdziesz, to znajdziesz czego i czyim przedstawicielem jestem – dokładnie tak samo swoje przedstawicielstwo tu przedstawiasz.
    Skąd wiesz, że ten dymek o który napisał @kulibob nie był ze spalania pelletu.
    Przy okazji : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7967411 – masz jakieś kodeksowe umocowanie tego, bo jak czytam co piszesz, to sam sobie przeczysz względem tego co tu w temacie napisałeś albo nie wiesz co to u nas znaczy prawo po mimo, że o tym piszesz i jak widać z czytaniem u ciebie pewnie jest podobnie, bo skąd masz takie przypuszczenia.
    Nie rżnij głupa, pellety z trociny drewnianej spalają się w sposób bardzo czysty. Gdy temperatura na zewnątrz jest niższa niż 0 stopni Celsjusza widoczna jest jedynie para wodna - biały, czysty dymek... panie przedstawicielu...
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 28-08-2020 o 17:03

  20. #80

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Panie z Bogdanki dobry węgiel Panie.
    Za dużo popiołu...
    Ostatnio edytowane przez Alessandro ; 28-08-2020 o 17:02

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony