dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie która działke wybrac?

    Kochani, jestem na początku początku jeśli chodzi o budowe mianowicie pierwszy etap jakim jest wybór działki. Doświadczenia nie mam dlatego bardzo Was proszę o zerknięcie i podpowiedzenie z Waszego punktu widzenia która z działek jest najlepsza i najwygodniejsza jeśli chodzi o budowe. Wszystkie sa przy drodze asfaltowej w małej wioseczce, z czego na jedna działke wjeżdza się automatycznie z ulicy (1108/4), natomiast na 3 kolejne wjazd jest z boku, nalezy objechac wszystkie i wjazd bedzie od drogi wewnetrznej/wspolnej, nie wiem czy to wlasnosc gminy. W kazdym razie działka z wjazdem na działke jest najmniejsza, sa tam rowniez z jednej str drzewa, ktore moga albo przeszkadzac albo wrecz przeciwnie, moga stanowic juz jeden etap zagospodarowania i odgrodzenia sie od sasiadow. Pytanie mam do was czym sie bardziej kierowac przy wyborze, czy ten dojazd z ulicy jest lepszy, czy leiej kupic wieksza dzialke ale z wjazdem z drugiej str? środkowych nie biore pod uwage, nie wiem czy słusznie, wychodze jedynie z zalozenia ze na naroznej jakos tak bardziej prywatnie z waznych rzeczy dodam jeszcze ze musimy podciagnac prad który juz jest po tej stronie ulicy, i wode która jest po drugiej stronnie wiec trzeba bedzie kopać. Kanalizacji jak to na wiosce niestety brak, gazu rowniez. Bede wdzięczna za wszystkie uwagi!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działki.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	51,8 KB
ID:	445522  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony