dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    Ponad miesiąc temu złożyliśmy zamówienie na blachodachówkę - blacha szwedzkiej firmy SSAB, tłoczona w Polsce. Ze względu na jakieś tam różne nieprzewidziane trudności ( odprawa celna, duża ilość zamówień, problemy z kolorem ... itp...itd....) dostawa się opóźniała i opóźniała, aż w końcu się doczekaliśmy. Po pierwszych chwilach euforii dopadło mnie zwątpienie: czy wyjściem z problemów nie okazało się sprowadzenie jakiegoś chińskiego badziewia? Jak można to sprawdzić? Z góry dziękuję za podpowiedzi. B.

  2. #2

    Domyślnie

    Blach na spodniej stronie posiadają nadruki firmowe, datę produkcji, nr serii.
    Te danę powtarzają się na każdym arkuszu w regularnych odstępach.
    W razie wątpliwości zapisz nr partii (serii) i datę produkcji i zadzwoń do producenta i podaj te dane w celu sprawdzenia.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tomaszos dnia 2002-10-30 14:28 ]</font>

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Przepraszam za błąd ortograficzny.

  5. #5

    Domyślnie

    Można wejść na wiadomość, kliknąć "edytuj" i poprawiać co się chce. Pozdrawiam. B.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2002-10-30 12:16 ]</font>

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba w tej samej firmie zamawiałem blachodachówkę, ponieważ miałem ten sam problem(blacha SSAB). Po ponad dwóch tygodniach oczekiwania dowiedziałem się, że na wybrany typ muszę czekać następne 3 tygodnie, aż ją sprowadzą ze Szwecji. Miałem tego wszystkiego dosyć- deszcz codziennie zalewał ściany, przesiąkając przez stropy,(nie daję foli) - zmieniłem powłokę blachodachówki z matu na połysk, co przyśpieszyło termin realizacji.
    Ogólnie nie jestem zadowolony z firmy.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: stanf dnia 2002-10-30 09:36 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony