dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie [Projekt salon+łazienka] Prośba o doradzenie

    Cześć,

    stoję przed remontem mieszkania z wielkiej płyty. O ile na część pomieszczeń mam już jakiś pomysł, który raczej już nie będzie zmieniany, to o tyle nadal biję się z myślami odnośnie aranżacji pokoju dziennego oraz łazienki.
    Na zamieszczonym rzucie mieszkania naniosłem elementy, które chcę umieścić w salonie. Co myślicie o takim rozmieszczeniu? Czy TV może stać na tej ścianie (ponadto planuję tę ścianę w całości obłożyć ciętą cegłą), a narożnik naprzeciw otworu wejściowego (nie planuję zakładać drzwi). Czy w tym wypadku stół może stać pod oknem i czy oprócz światła głównego montować nad nim jakąś dodatkową lampę, czy jednak wystarczy jedno główne światło?

    Dodatkowo, a właściwie może to i przede wszystkim, mam pytanie odnośnie łazienki. Niestety jest ona bardzo mała, bo liczy niecałe 3m2. Obecnie znajduje się w niej sedes, umywalka i wanna. Chciałbym przearanżować to tak, by zamiast wanny znalazł się prysznic (może typu walk-in z łamaną kabiną, co by w przypadku nieużywania otwierać przestrzeń?) i dodatkowo powinna znaleźć się pralka, która obecnie znajduje się w kuchni. Macie na to jakiś pomysł, tak żeby instalacje wod-kan się nie gryzły ze sobą?

    A może usunąć ścianę pomiędzy sypialnią 8m2 a korytarzem i kuchnią (pod warunkiem zrobienia podciągu) i stworzyć jedną dużą przestrzeń? Chociaż ten pomysł jest jednak najtrudniejszy do wcielenia i raczej go traktuję jako dodatkowy temat.

    Co sądzicie o betonie architektonicznym w całym mieszkaniu na podłodze? Zastanawiam się nad nim w miejsce płytek na korytarzu, łazience i kuchni i paneli w pokojach. Czy to dobry pomysł?

    Za wszelkie porady i sugestie będę niezmiernie wdzięczny.
    Pozdrawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m4.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	447071  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony