dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spamator12

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    DE
    Kod pocztowy
    65-987
    Posty
    6

    Domyślnie Fundamenty - ocieplenie "piwnicy"

    Witam. Chcialem ocieplic piwnice - dokopalem sie do sciany - ktora jest... do 3/4 zabezpieczona papa. Dalem wiec DYSPERMIX (cos jak znany wszystkim dysperbit) wodorozcienczalny na pape aby ja utrwalic i na ta czesc sciany, ktora nie byla zebzpieczona - wczesniej wszystko myjac, czyszczac, szuszac. Dalem dwie warstwy - pierwsza troche rozcienczajac z woda, druga bezposrednie z opakowania - bez rozcienczenia. Teraz bede sie przykladal do polozenia styropianu i stad pytanie:

    Kladziecie styropian bezposrednio na wodorozcienczalna mase bitumiczna? Czego uzywaliscie do przyklejenia stropianu do tej masy? Zaprawy klejowej do styropianu czy pianki (zwyla poliuretanowa)? Dawaliscie miedzy styropian a mase folie kubelkowa, albo zachowaliscie jakis odstep miedzy nimi?

    Dziekuje, za wszystkie odpowiedzi/porady. Pozdrawiam.

    EDIT: acha zapomnialem dodac, ze dom jest stary i na wylewce NIE ma styropianu, ani zadnego ocieplenia. Sa kafle bezposrednio na betonie (tak sie chyba kiedys budowalo gdy byly braki materialowe...). Czy jak jestem podkopany do fundamentow - wylewki to czy moge ja jakos zabezpieczyc przy krawedziach ze scianami? Jakos ocieplic?
    Ostatnio edytowane przez spamator12 ; 12-08-2020 o 17:43

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spamator12

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    DE
    Kod pocztowy
    65-987
    Posty
    6

    Domyślnie

    Nikt? Nie ma ekspertow od fundamentow?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony