Witam, raz juz uzyskałam bardzo dużą pomoc tu na forum, mam nadzieję, że pomożecie mi i tym razem:
Wpadłam na pomysł wydzielenia małego pomieszczenia na garderobę z sypialni nr 2 (11,12 m2). Wiem, ze wtedy sypialnia będzie bardzo mała, jedynie na łóżko i szafki nocne, ale właściwie w takiej sypialni jedyne co się robi to śpi.
Na razie będziemy mieszkac tam we 2, jednak w przyszłosci planujemy powiekszenie rodziny, dlatego pomyślałam, ze tą większą sypialnie( 15,36m2) lepiej przeznaczyć dla dziecka/ dzieci.
Stawiając 2 osobowe łóżko (160 cm) w tej mniejszej sypialni, nie będzie już miejsca na dużą szafę ( tak zeby dostęp do łóżka był od 2 stron), dlatego pomyślałam zeby wydzielić garderobę ( tam gdzie czerwona kreska) do garderoby wówczas wchodziłoby sie od przedpokoju, a do małej sypialni od salonu ( tam gdzie czerwone kółko) łóżko można by postawić tak że głowy byłyby pod oknem, a na przeciwko na postawionej ściance można powiesić telewizor.
Do garderoby przekonuje mnie fakt, ze niestety szafa na przedpokoju jest bardzo malutka i nie mamy w mieszkaniu nawet miejsca zeby przechowywać takie rzeczy jak np odkurzacz, a do garderoby jakoś możnaby go wcisnąć. Powiedzcie proszę czy takie rozwiazanie jest sensowne, czy jednak wyjdą zbyt małe klitki i na sypialnie i na garderobę ( nie wiem tez dokładnie jak to rozdzielic). Chętnie zobaczę też inne propozycje aranżacji pomieszczeń z góry serdecznie dziękuję za pomoc
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	garderoba.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	447329