Cytat Napisał vvvv Zobacz post
Jak będzie pracował w trybie bypass to sobie sprawdź przy napięciu w sieci np. 242V. Jesteś szybki z tym oscyloskopem. Również sprawdziłeś co inne mają w "środku"? Na pewno już to wcześniej sprawdzałeś. Ja mam udowadniać? To Ty odpisałeś na mój post. Jak jałowa dyskusja to po co się włączyłeś. Wiem wiem zawsze wiesz najlepiej. Napiszesz i koniec tak ma być. Gdzie ja napisałem o "Victronach"? Co ja myślę to nie jest ważne. Wyraziłem swoją opinie o kiepskim produkcie. Dla Ciebie 230V to jedyne kryterium to ok. Ty jesteś z niego zadowolony to najważniejsze. Ja nie byłem, ale tak jak pisałem trabantem też można jeździć.
Tyle.
Ten " kiepski produkt" działa tak jak powinien a co ty o nim sądzisz to mnie lotto...
Kryterium wyboru tego a nie innego produktu czy raczej marki było spełnienie oczekiwań, cena i dostępność serwisu ...
To że są lepsze falowniki na rynku nie ma dla mnie żadnego znaczenia bo to co posiadam jest w pełni wystarczające i nie uczestniczę w żadnym konkursie udowadniającym wyższość tego czy tamtego parametru o znaczeniu bardziej laboratoryjnym niż praktycznym...
Tyle...