dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 118
  1. #41

    Domyślnie

    ja wlasnie montowalem sobie wisniowskiego 450x2150 i jestem bardzo zadowolony, wykonanie naprawde na wysokim poziomie, wszystko pomyślane, dopracowane i pasujące do siebie, dla kogoś kto ma czas i lubi trochę układanki montaż to sama przyjemność.

  2. #42
    banzaj 5
    Guest
    banzaj 5

    Domyślnie

    ja tez mam sgmentówke Wiśniowski i jak narazie jest O.K

  3. #43

    Domyślnie

    Doczytałem się, że Łękbud to kup.. ować nie warto. Co sądzicie o tym producencie??? Ja od Wiśniowskiego ( jego dealera) dostałem całką niezłą cenę - chyba mnie namówił No i serwis prawie 24h
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  4. #44

    Domyślnie

    W ogrzewanym garazu zmienilem brame z uchylnej hoermanna na tego samego wykonawcy tylko ze segmentowa eco therm. Moja uchylna z 1996r ( dodatkowo ocieplona styropianem oraz uszczelkami drzwiowymi z malucha na dole i na gorze styropian zakryty saidingiem ) sprzedalem przez www.anonse.pl za 1000 zl ( nowa teraz ok 900 zl u hoermanna ) I zaraz kupilem ta segmentowa w firmie www.nalazek.pl za 2055 zl + 7% vat - 15 % rabat / promocja = 1870 zl brutto i jestem bardzo zadowolony. Wymiar szer. 2500 mm wys 2125 mm . Wczesniej obcykalem wszystkie firmy w pl - byly drozsze i lipne.

    wiecej na:
    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...665&highlight=

    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...378&highlight=

    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...318&highlight=

    oraz

    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...870&highlight=


    moze w pewnym sensie tez
    patrz tam moje odp.

    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...179&highlight=

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szymeq
    Doczytałem się, że Łękbud to kup.. ować nie warto. Co sądzicie o tym producencie??? Ja od Wiśniowskiego ( jego dealera) dostałem całką niezłą cenę - chyba mnie namówił No i serwis prawie 24h

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    Wydaje się ze LEGBUD to tagże i dobra firma . Mam kilka (2 SZT>} i nienażekam.

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Cy pomyłka. Proszę sprawdzic. Są w czołuwce w tej brańży w POLSCE>

  8. #48

    Domyślnie

    Tydzień temu zamontowałem bramę segmentową Wiśniowskiego. Robiłem to sam i stwierdzam, że nawet taki inwalida manualny jak ja da sobie z tym radę. Do paczki dołączona była instrukcja z obrazkami (może dlatego mi się udało ). Na razie działa ok a jak będzie dalej - zobaczymy.
    Według mnie ta brama ma jedną przewagę nad Normstahlem - cenę.
    Czy się pomyliłem zobaczymy za jakiś czas...

  9. #49

    Domyślnie

    Hmm, do niedawna wydawalo mi sie ze wiem jaka brame kupie - Hormann segmentowa ocieplana. Wczoraj dostalem wycene okien do ktorej sprzedawca dolaczyl takze propozycje zakupu bramy garazowej Wisniowskiego. Brama jest ocieplona - cytuje z reklamy "Płaszcz bramy jest wykonany z paneli stalowych o przekroju 40 mm, wypelnionych pianką poliuretanową."
    Jak grube jest ocieplenie bram Hormanna? Co sądzicie o wyborze pomiędzy Hormannem i Wiśniowskim? Garaz w obrebie domu, raczej nie wchodzi w gre brama z Normstahla - ze wzgledu na cene.

    Pozdrawiam
    Adamski

  10. #50

    Domyślnie

    hormann z ociepleniem 2 cm jest sporo drozszy od wisniowskiego 4 cm, mozna kupic hormanna z ociepleniem 4 cm ale wtedy cena jest kosmiczna,(tak bylo przynajmniej kilka miesiecy temu jak ja kupowalem brame)

  11. #51

    Domyślnie

    Gesio: a jak z jakoscia wykonania Wisniowskiego? Niestety sprzedawca nie ma stanie zadnej barmy, a na ulotkach wszystko mozna ladnie przedstawic.

  12. #52

    Domyślnie

    u mnie segmentowka brazowa 4500x2200, wykonana solidnie, dokładnie, żadnych zastrzezeń, instrukcja dokładna(sam montowalem), co prawda od zewnatrz jeszcze jej nie widzialem poniewaz otwor garazowy mialem zabity deskami i juz ich nie bede do wiosny odbijal ale od srodka wyglada solidnie.

  13. #53

    Domyślnie Brama garazowa

    Czy przed montazem bramy garazowej trzeba otynkowac otwor? Zdecydowalismy sie na Wisniowskiego, ale czlowiek, ktory ma nam ja zamonotowac powiedzial, ze otwor musi byc dookola otynkowany. Jak bylo u Was?

  14. #54

    Domyślnie

    oczywiscie otynkowany otwór i cały garaż, a najlepiej wstępnie pomalowany, od jakości i dokładności wykonania otworu zależy wygląd bramy, po tynkowaniu wzywa sie przedstawiciela firmy on mierzy dokladnie otwór, ustala punkt zero posadzki, i na podstawie tych wymiarów zamawia bramę, duze znaczenie ma takze wysokosc nadproza.

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jayer
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    492
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    My sobie zamontowalismy brame z firmy Droma. Robia je z profili Tyssena?? Tak sie to pisze ?
    W kazdym razie za brame 300x225 4cm z lakierem w kolorze wlasnym (nie standardowym) z transportem ( z Sanoka pod W-we) i montazem dalem 3200 pln brutto. Jak na razie jestem super zadowolony. To pierwsza i jak na razie jedyna inwestycja/sprawa zalatwiona na naszej budowie bez jakiegokolwiek zgrzytu... Od momentu zamontowania bramy chetniej wchodze na budowe przez brame garazowa niz przez drzi wejsciowe
    Polecam.

    Pozdro
    Jay

  16. #56

    Domyślnie

    gesio chyba mamy taką samą dziurkę w garażu - powiedz mi jeszcze ile dałeś za tą bramę, co wchodzi w skład wyposażenia i gdzie kupiłeś. Dzięki (właśnie przymierzam się do zakupu i też zastanawiam się nad własnym montażem).
    D-30 się buduje

  17. #57

    Domyślnie

    Wybrałem po targach w Poznaniu Wiśniowskiego, mam nadzieję że uchylna do nieogrzewanego garażu zda egzamin i nie będę miał większych problemów z zmontowaniem i późniejszą ekspolatacją.

  18. #58

    Domyślnie

    ja kupilem w firmie w której kupowałem materiały na cały dom, oni zadzwonili do przedstawiciela "wisniowskiego" który obsługuje ich firmę, on przyjechal do mnie na budowę, pomierzył, doradzil, za bramę 4500x2200 z dopłatą około 300zł za "zespołół sprężyn skrętnych" bo miałem za niskie nadproże zapłaciłem 4400zł

  19. #59

    Domyślnie

    Rozumiem ze są takie bramy uchylne które są ocieplane aby mozna było je montować w garażach które są w jendej zabudowie z domem?

  20. #60

    Domyślnie

    Czy ktoś jeszcze ma bramę uchylną Normstahl? Jakie wrażenia? My chcemy kupić ocieplaną(4 cm styropian) z napędem. Cena: 2500 całość.

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony