dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Czym nakładać farbę na dachówce betonowej

    Witam
    W zeszłym roku na kilku dachówkach betonowych 17letnich zastosowałem farbę śnieżka na dach. Po roku sprawdziłem ją i trzyma się świetnie. Planuję w przyszłym roku pomalować dwie połacie i zastanawiam się czym nanosić farbę. Plan jest malowanie pędzlem i wałkiem i nie śpieszy mi się mam czas. Zastanawiam się jednak nad wygodnym nanoszeniem farby. Jest to farba olejna i zastanawiam się czy nie nanosić ją zwyczajnym pojemnikiem 1l. do opryskiwania (zwykłym ciśnieniowym). Uprzedzam że nanoszenie nie ma dać mgiełki i idealnej powłoki tylko wygodnie nanieść farbę żeby nie wysychała podczas malowania. Myślę żeby dać strumień mało rozpylony bo później będę to i tak rozsmarowywał wałkiem i pędzlem. Czy ktoś próbował już używać takich rozpylaczy ręcznych ciśnieniowych do farb olejnych? Ewentualnie czy macie jakiś inny wygodny sposób na nakładanie farby żeby nie wysychała.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Może elektryczny pistolet do malowania? Nie są specjalnie drogie takie urządzenia, a na pewno wyjdzie lepiej niż ręcznym ciśnieniowym spryskiwaczem. Oczywiście jeśli nie będzie przeszkadzał Ci kabel którym będziesz musiał ten pistolet zasilić.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony