dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 101
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    To ja -ten Anonim z początku wątka. Kończę wizytę na Forum na dzisiaj.Wyjeżdżam do Wrocławia na weekend świateczny.Życzę Wam i sobie lepsiejszej pogody.

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Wiesz co Anonimie, przesadzasz i tyle.
    Każdy ma prawo uczstniczyć w wątku w jakim ma ochotę. Wielu z nas jest już długo na tym forum. Zawiązały się znajomości, przyjaźnie. Chcemy porozmawiać także na inne tematy. To dobrze, bo to oznacza, że chcemy się poznać, chcemy pobyć w miłej atmosferze.
    Akurat rozmowę o ortografii nie uważam za pierdołę, jak raczyłeś to nazwać.Bo posługujemy się nią tutaj cały czas. Dobrze jeśli można skorzystać także na tym polu.
    Ale jeśli , anonimowo, zakładasz wątek, dla podpuchy i stawiasz TAKIE zarzuty, to ja sie tak nie bawię.
    1. Twój zarzut jest generalny. Wy. Co to znaczy Wy nie pomagacie. Kto?
    2. Jeśli przypadkiem chodzi Ci o stałych forumowiczów, to udzielają oni odpowiedzi na pytania o etapy, które mają już za sobą.
    Ale musisz przyznać, ze wiele tematów było tłuczonych wielokrotnie i po to jest wyszukiwarka, aby do nich wrócić.
    A nie roszczeniowa postawa-jestem z pytaniem odpowiadać mi natychmiast!! Może wiecej pokory, mniej ządań.Bedzie milej.Bo do pomocy jest tu mnóstwo chętnych.Zawsze można podnieść wątek czy wręcz napisać, że sprawa jest pilna. Natychmiast są odpowiedzi na takie posty.
    3.Nie każdy jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale w większości wątki są bogate w odpowiedzi.
    Podaj przykłady-konkretne, a nie takie generalizowanie.
    4. Taki zarzut tu na tym forum jest niesprawiedliwy i utwierdził mnie ostatecznie w przekonaniu-już nie rozmawiam z anonimami. Miałam wątpliwości, ale widzę, ze anonimowość służy tu głównie do stawiania nieuprawnionych zarzutów albo siania fermentu.Bo jeśli byś chciał zwrócić uwagę na to-to mogłeś napisac post albo wskazać konkretną sprawę bez odpowiedzi.
    posdrafiam ciem anonimowo, bezpciowo,i nieortograficznie,

  3. #43

    Domyślnie

    przyłonczam sie do opinji opala

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    To jeszcze ja- i tak Was lubię. Was- tak piszę z dużej litery bo Was po prostu lubię, chociaż są z Was pierdoły.Pa

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Pozostanę przy swoim zdaniu, opal (jest tu kilka osób wypowiadających się anonimowo). Moja uwaga nt. zmiany charakteru forum wydaje mi się być uzasadniona, wynika z obserwacji. I nie ma tu miejsca na podawanie konkretnych przykładów, nie o to zresztą chodzi. A tak w ogóle to mam chyba prawo wypowiedzieć własne zdanie ???

  6. #46

    Domyślnie

    właśnie dlatego nie lubię anonimowości - narozrabiać, stchórzyć (zostawić za sobą smród) i uciec

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    P.S. Akurat Ty opal jesteś zresztą tu dobrym przykładem. Napisałaś ponad 1100 wątków ale większość z nich tylko z chęci zabicia wolnego czasu.

  8. #48

    Domyślnie

    Ale kołomyja. Już się pogubiłem, który Anonim jest za, a który przeciw.

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    postów, oczywiście

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Ale żem narozrabiał. Same głuptoki Anonimy, nie wiadomo kto o czym pisze i do kogo. Faktycznie anonimowość to zła sprawa.Ale jak tu wytknąć błędzik takim obrażalskim- tylko anonimowo. Do usłuszenia. To ja miły Anonim- bo nikomu tu nie ubliżyłem.Pa,pa

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ja trochę przyłączę się do Opalki. Jeżeli wypowiedziałem się już 10 razy na jakiś temat, to raczej 11 raz niewiele wniesie. Archiwum jest bogate. Jak natykam się na ciekawy wątek, to odpowiadam nie patrząc czy gościa znam, czy nie, czy jest nowy, czy stary.

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    ...czy jest łysy, czy ma włos bujny.
    Pacul

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    "Każdy ma prawo mieć swoje zdanie". A ja to niby nie jestem każdy? Tylko Twoje zdanie jest ok? Gratuluję dobrego samopoczucia.
    A co do charakteru forum, to czy ktoś kwestionował to, że się ono zmienia ciągle? Gdzie, pokaż kto tak napisał.
    Chyba wiadomo,że każde środowisko jakoś ewoluuje.Ale to forum jest tak ogromne, że jest miejsce na wszystko. Przede wszystkim na kwestie budowlane.Ale dom to nie tylko cegły. W jakimś momencie dochodzi się do firanek i koloru ścian, co też komuś kiedyś się bardzo nie podobało , że się o tym rozmawia , bo dla niego to bzdury.
    Powyżej nie była wyrażona opinia tylko zarzuty, że "wy" nie chcą pomagać.Wg mnie niesprawiedliwe.
    Przeczytaj jeszcze raz, jeśli nie Ty jesteś autorem tego postu. A jeśli jesteś to też przeczytaj.



  14. #54

    Domyślnie

    Sorry Frankai, pomyliły mi się wątki. Miał być ten z opowieścią.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Kwestie towarzyskie nie są bez znaczenia. Nawet rozmowy o "dupie Maryni" też coś wnoszą. Spotkaliśmy się już parę razy we Wrocławiu, umówiłem się z Dziubą i Luśką. Jedne spotkania były owocne w kwestie budowlane, inne osobiste. Zawsze coś się z tego przydaje na budowie i po to chyba jest to Forum. Złapałem się na tym, że osoby z którymi więcej pisuję mają podobne poglądy. Jakoś Murator, Internet i dom grupują ludzi o podobnych charakterach i poglądach.

  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    Frankai-taka jest specyfika tego forum. Ktoś wpada i prosi o odpowiedź, nie chce mu się szukać w archiwum bo często wydaje mu się, że jego problem jest trochę inny. Trzeba się pogodzić z tym, że odpowiedzieć człowiekowi w potrzebie należy zawsze, choćby się to miało zrobić po raz setny.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    A wiesz Pacul, że zastanawiałem się dlaczego mnie akurat przepraszasz. Dopiero po chwili zauważyłem możliwość kontynuacji mojej wypowiedzi. Dobre

  18. #58
    Guest

    Domyślnie

    No proszę mr anonim wziął się za liczenie mojego czasu.
    Tematykę już nakazał.
    Teraz będzie weryfikował przydatność forumowiczów.
    Pewno sam nie bardzo się czuje przydatny.
    Frustrat??




  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    Uspokój nerwy, opal. To jest tylko moja opinia.

    Frankai, chodzi o to, żeby nie zatracić pierwotnego charakteru tego forum czyli miejsca pomocy dla osób budujących własne domy. Tylko tyle.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jeden z Anonimów - nie zamierzam tracić MOJEGO czasu tylko dlatego, że komuś NIE CHCE się pogrzebać w archiwum, żeby rozwiązać WŁASNY problem. Stosunek pytań zadanych przeze mnie do ilości udzielonych odpowiedzi jest znacznie niższy od 1, a pisząc to nie chodzi mi o dowodzenie swojego dobrego serca, ale Ty już przeginasz. W obliczu tak rozwijającej się dyskusji wychodzę z tego wątku, bo ze swojej strony nie widzę powodu by go toczyć dalej.
    Dodam jeszcze, że po raz kolejny muszę się zastanowić, czy nie robię błędu dając odpowiedzi anonimom. Może to Ty będziesz zmuszał mnie po raz setny do wysiłku z powodu Twojego lenistwa?

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony