dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Spuszczenie wody z ogrzewania podłogowego

    Witam mam wykonane ogrzewanie podlogowe zalane woda w celu sprawdzenia i na czas wylewania posadzek jednak po posadzkach chcialbym zlać wodę zeby nie martwic sie zimą. Szukalem wszedzie jednak nie ma nigdzie napisane jak to zrobic. Wiem ze moge to wykonac powietrzem mam kompresor wiec to nie problem. I tu pytanie czy musze rozbierac caly rozdzielacz i dmuchac pojedynczo kazdą pętle czy jest szansa zrobić to na zmontowanym już rozdzielaczu.

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Normalnie na całym rozdzielaczu tylko zamknij wszystkie pętle i po kolei robisz zakręcając już zrobioną .

  3. #3

    Domyślnie

    Najprościej byłoby gdyś podpiął się pod rozdzielacz np na zasilaniu a rurkę od rozdzielacza z powrotu wypiął z instalacji c.o. i całość przedmuchał.

  4. #4

    Domyślnie

    Na koncu listwy od zasilania mam taki zaworek spustowy i taki sam na koncu listwy powrotu. Czyli podpinam sie sprezarka pod ten zaworek na powrocie i po kolei otwieram pętle i zasilaniem powinna poleciec woda tym zaworkiem. Nie wiem czy dobrze rozumiem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patryk2212 Zobacz post
    Na koncu listwy od zasilania mam taki zaworek spustowy i taki sam na koncu listwy powrotu. Czyli podpinam sie sprezarka pod ten zaworek na powrocie i po kolei otwieram pętle i zasilaniem powinna poleciec woda tym zaworkiem. Nie wiem czy dobrze rozumiem
    Jeżeli na rozdzielaczu masz takie zaworki na zasilaniu i na powrocie to możesz tak zrobić ale musisz zamknąć/odciąć zasilanie i powrót do pieca. Masz zapewne zawory na zasilaniu podłogówki.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak mam 2 zawory główne z pieca do rozdzielacza ok dziekuje za pomoc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony