dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    massi

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lubliniec
    Kod pocztowy
    42-700
    Posty
    117

    Domyślnie Budowa domu - formalności, dotacje, kredyty

    Cześć wszystkim,
    W tym roku rozpocząłem budowę domu. Większość prac wykonuje systemem gospodarczym. W maju rozpocząłem, fundament skończyłem w czerwcu. Ściany rozpocząłem w lipcu a skończyłem we wrześniu. Strop dałem firmie do wykonania w chwili obecnej schnie już 3 tydzień. Kolejne prace rozpoczynam na wiosnę.

    Mam więcej czasu i zacząłem przeglądać internet na temat dotacji do budowy domów. Kiedyś nfośigw dopłacał 30000 lub 50000 tys na budowę domów energooszczędnych. Ale z tego co wiem, program się skończył. Teraz jest "czyste powietrze" ale doczytałem, że dotacje dla budynków nowobudowanych skończą się z końcem roku 2019. Co uważam jest lekko nie sprawiedliwe.
    Czy są jeszcze jakieś programy ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał massi Zobacz post

    Mam więcej czasu i zacząłem przeglądać internet na temat dotacji do budowy domów. Kiedyś nfośigw dopłacał 30000 lub 50000 tys na budowę domów energooszczędnych. Ale z tego co wiem, program się skończył. Teraz jest "czyste powietrze" ale doczytałem, że dotacje dla budynków nowobudowanych skończą się z końcem roku 2019. Co uważam jest lekko nie sprawiedliwe.
    Czy są jeszcze jakieś programy ?
    Budujesz dom pasywny ? na to była dotacja

    A co do czegoś co się skończy w 2019 , zerknij na kalendarz , mamy koniec 2020.

    Jest mój prąd jeszcze i to z oczkami wodnymi, to dotyczy skończonych budynków wiec zamiast marudzić ze inni maja lepiej skończ i skorzystaj. Jest jeszcze ulga termmodernizacyjna ale też do oddanych

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony