dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 187
  1. #161
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał stary Zobacz post
    Dziękuję, ale dopiero 10 minut temu doąłczyłem do grupy na FB i pierwsze, co spostrzegłem to post red. Paplińskiego, że do końca aukcji pozostało 24 minuty...
    No to rura na forum muratora!
    No i rzutem na taśmę Ci się udało

  2. #162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale jednak cos wylicytowalam do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze

  3. #163
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    No i rzutem na taśmę Ci się udało
    W samą porę
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #164
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    UWAGA - Drodzy, prosimy o adres jako pw do: Redakcja. Wysyłka jutro!!!!

    Wpłata za wylicytowane prace:

    STP "Stara 4"
    00-231 Warszawa
    ul.Stara 4

    nr konta: 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126


    Koniecznie z dopiskiem: Aukcja Forum Muratora - darowizna Ognisko Marymont
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dołączam do podziękowań wszystkim NIEZAWODNYM UCZESTNIKOM. Łatwo nie było, ale udało się zebrać 4125zł.

  6. #166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ale jednak cos wylicytowalam do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze
    Ja też tego mam sporo i choinki, i bombki, i kartki, i aniołki... spora kolekcja już się tego zebrała

  7. #167
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dziękuję za możliwość uczestniczenia w jubileuszowej aukcji, pozdrowienia dla Wszystkich, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, spokoju, pokoju i wszelkiego dobra dla Dzieci i Ich Opiekunów, jak również dla Was Kochani. Trzymajcie się i obyśmy za rok znowu się tu "spotkali". Edytko, liczę, że dasz znać jak się tylko zacznie.

  8. #168
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Moniss gratuluję. No masz szczęście, że nie mogłem być przy komputerze w tej emocjonującej końcówce. To, że licytacja zakończona nie oznacza, że nie mogę podbić swojej deklarowanej kwoty lub dobić uśmiechami! Poproszę do mojego"ptaszka na gałęzi 21" sześć uśmiechów. Proszę tylko te uśmiechy elegancko zapakować! Pozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników. Życzę wszystkim spokojnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia.
    A może do zobaczenia na Wielkanocnej licytacji?! Pozdrawiam.świątecznie.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Wilhelmi ; 17-12-2020 o 22:58
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  9. #169
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Uprzejmie informuję, że z uśmiechem zrealizowałem przelew za poz. 21 i sześć uśmiechów. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  10. #170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Kochani coz za emocje , co za wspanialy czas ...... koncowka aukcji szalona ...... milo bylo sie z Wami znowu " zobaczyc " , jestescie WSPANIALI .

    Jesli ktos wplaca dodatkowe pieniazki to poprosimy o informacje wtedy zrobimy update do wylicytowanej dzisiaj sumy .

  11. #171
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ale jednak cos wylicytowalam do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze
    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Ja też tego mam sporo i choinki, i bombki, i kartki, i aniołki... spora kolekcja już się tego zebrała
    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Dziękuję za możliwość uczestniczenia w jubileuszowej aukcji, pozdrowienia dla Wszystkich, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, spokoju, pokoju i wszelkiego dobra dla Dzieci i Ich Opiekunów, jak również dla Was Kochani. Trzymajcie się i obyśmy za rok znowu się tu "spotkali". Edytko, liczę, że dasz znać jak się tylko zacznie.
    Ilez ja mam pieknych prac , ktore w ciagu tych wszystkich lat wylicytowalam ...... choinek , banieczek , karteczek , KUBECZKOW ...... alez to wspaniale uczucie moc POMAGAC . Wszyscy jestescie Kochani i Wspaniali , obysmy znowu za rok spotkali sie w niezmienionym a najlepiej jeszcze powiekszonym gronie .

  12. #172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.138
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Dobra, pożyteczna akcja. Dziękuję za nią jak zawsze wspaniałym, żarliwym i zaangażowanym organizatorom.
    (przelew poszedł)

    WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
    Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein
    Multi multa sciunt, nemo omnia - Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

  13. #173
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Przelew poszedł i adres wysłany.

    Dziękuję wszystkim Niezawodnym za wspólną zabawę i dobre serca, dobrych Świąt życzę i do zobaczenia za rok (mam nadzieję)

  14. #174
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    10 uśmiechów przesłane.
    Cóż więcej dodać? Fajna zabawa.

    Wszystkim
    Wesołych Świat i lepszego Nowego 2021 roku

  15. #175
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Moniss gratuluję. No masz szczęście, że nie mogłem być przy komputerze w tej emocjonującej końcówce.
    Dziękuję za gratulacje, a także za wspaniałą rywalizację
    Muszę przyznać, że Ptaszek na gałęzi też bardzo mi się podobał i kusił ogromnie (czego się pewnie domyślasz, bo mnie wcześniej przelicytowałeś
    Jednak wyszłabym na straszną zołzę gdybym i tą piękną pracę Tobie odebrała...

    Na te marymonckie aukcje czekam co roku z wielką niecierpliwością i muszę przyznać, że to ogromnie wciąga.
    W tym roku nawet wpisałam do budżetu domowego kwotę wyłącznie na ten cel.

    Przelew i adres wysłane.
    Pozostaje mi życzyć wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 18-12-2020 o 09:25
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  16. #176
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    A przesyłki się pakują w drogę...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #177
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A przesyłki się pakują w drogę...
    musze dodac , ze niezmiennie kazdego roku zachwyca mnie to jak zapakowane sa przesylki , z jaka starannoscia i dbaloscia o szczegoly .
    Ostatnio edytowane przez Edyta M ; 18-12-2020 o 12:22

  18. #178
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Kochani

    Jesli ktos wplaca dodatkowe pieniazki to poprosimy o informacje wtedy zrobimy update do wylicytowanej dzisiaj sumy .
    Tak jak wspomniałem wcześniej wykupiłem dodatkowo sześć uśmiechów. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  19. #179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Tak jak wspomniałem wcześniej wykupiłem dodatkowo sześć uśmiechów. Pozdrawiam.

    Bardzo dziekujemy juz aktualizuje kwote

  20. #180
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Tak jak wspomniałem wcześniej wykupiłem dodatkowo sześć uśmiechów. Pozdrawiam.
    Dziękujemy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 9 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony