dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 69
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    Mariusz niektorzy mają blizej od strony Gliwic , Tarnowskich Gor i zareczam Ci zę pogubić sie łatwo można, wystarczy jakiś głupi objazd i jestes gotowy.

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    dobra wszyscy wiemy jak jest
    wrocmy moze juz do tematu podrozy wozem przez europe
    kto ma cos ciekawego do opowiedzenia?

  3. #43
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał selim
    Mariusz niektorzy mają blizej od strony Gliwic , Tarnowskich Gor i zareczam Ci zę pogubić sie łatwo można, wystarczy jakiś głupi objazd i jestes gotowy.
    Nic mi nie mów, ja jak wjeżdzam na Śląsk to robie się chory. Jak dla mnie Śląsk to jeden z najgorzej oznakowanych terenów w kraju.

    Leonie - nie denerwuj się, wszam to co piszemy ma wiele wspólnego z Twoim postem, jazda po Śląsku to tez nie lada przygoda i wyzwanie..

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    Leon a co Ty chcesz własciwie wiedzieć ?
    zeby pisać to muszą pasc pytania

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    ja sie nie denerwuje
    tylko wybieram sie do cieplych krajow i chetnie poczytalbym co mi poradzicie
    na taka podroz

    a z historyjek co mi sie przydarzyly to dobre bylo jak mi sie zapalily szmaty, ktorymi byly zatkane dziury w rurze wydechowej w moim wiekowym maluchu
    zapalilo sie to pod mostem w bytomiu
    stoje na swiatlach a tu mi jacys goscie z samochodow obok krzycza, ze sie pale
    wyskakuje z auta
    porywam moja gasnice chce odpalac
    ale sie okazalo ze niewypala wozilem
    cale szczescie nie musialem dlugo myslec, bo szmaty same zgasly
    a juz ktos chcial wyskoczyc z swojej gasnicy (byly by koszty )

    no coz takie przygody hartuja mnie i trzymaja na wysokich obrotach

    albo dobre bylo jak mi sruby z rury wydechowej wypadly (prawie wszystkie )

    dzieki jednym(trzymajacym tlumik do bloku silnika) lal mi sie olej z silnika
    a dzieki tym co trzymaly kolektor do bryly silnika bylo troche glosnawo

    zeby tanio objechac to kupilem tylko te zeby olej sie nie lal
    a zamiast drugich postanowilem uzyc drutu (wyprobowany patent)
    nie juz wiem
    te trzymajace kolektor do bryly sie zlamaly a to byly takie szpilki wpuszczane w ten kolektor wiec nie dalo sie tego naprawic inaczej niz specjalistycznym sprzetem (warsztat =wydatek) lub drut +pomysly =tanio a tez jedzie
    4 godziny chodzilem po wroclawiu szukajac drutu
    jak czlowiek cos szuka to nic nie ma

    w koncu znalazlem zlomowiec i bryka byla naprawiona

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał selim
    Mariusz niektorzy mają blizej od strony Gliwic , Tarnowskich Gor i zareczam Ci zę pogubić sie łatwo można, wystarczy jakiś głupi objazd i jestes gotowy.
    Jak mawiał ksiądz Tischner, są 3 rodzaje prawdy.
    A z dogi Siewiez-Tarnowskie Góry są dwa zjazdy na lotnisko. Oba oznakowane od zawsze, od kiedy pamiętam.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  7. #47
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    A z dogi Siewiez-Tarnowskie Góry są dwa zjazdy na lotnisko. Oba oznakowane od zawsze, od kiedy pamiętam.
    Khm, ja widziałem tylko jeden - jako przedłużenie 913'tki - jadąc w stronę Siewerza skręcało się w lewo.

    Natomiast między Siewierzem a Zawierciem można się natknąć na nieoznakowanego Jeepa z fotoradarkiem.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Natomiast między Siewierzem a Zawierciem można się natknąć na nieoznakowanego Jeepa z fotoradarkiem.
    No to po kolei: skręcając w lewo w stronę lotniska z dwupasmówki (na wysokości elektrowni Łagisza) radary bywają:

    1. Wjazd do Gródkowa (podjazd pod samą górkę, z zakętem) - po lewej stronie, vis a vis szkoły (często)
    2. Psary skrzyżowanie - sporadycznie, po lewej
    3. Wjazd do Strzyżowic - tuż za dwiema firmami betoniaskimi panów Flaków, przy stacyjce LPG (często), po prawej
    4. Siemonia - jakieś 100 metrów za ostrym zakrętem pzy betoniarni; to jest wąska, asfaltowa dróżka po prawej, wcinająca się w skarpkę, jeszcze przed odbiciem na Pyrzowice (od niedawna tam stają, pełne zaskoczenie).
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  9. #49
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Zapisałem te cene informacje, musze teraz je zapamiętać

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    dzieki chlopcy
    z tymi informacjami latwiej bedzie dojechac do hiszpani

  11. #51
    Guest

    Domyślnie

    Leon jak juz bedziesz w tej Hiszpani to może nam kartki wyslesz ?

  12. #52
    Guest

    Domyślnie

    spoko

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Tylko w tle mają być ładne Hiszpanki !!

    ps. Leon Ty znasz sie coś na samochodach ?

  14. #54
    Guest

    Domyślnie

    tylko na tych starych
    fiat 125 i 126 mam obcykany
    mialem oba i prawie wszystkie czesci w nich wymienialem i naprawialem osobiscie

    taka ze mnie zlota raczka troche

  15. #55
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Ech W starym dobrym F125p swego czasu trzy razy pod rząd musiałem wyciągać silnik, bo okazało się, że jeden z broków źle trzyma i mi się non stop paliła kontrolka od oleju. Dopiero za trzecim razem udało nam się namierzyć usterkę

  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    Leon a Ty mieszkasz w jakims duzym miescie ?

  17. #57

    Domyślnie

    Leon zadaj konkretne pytanie to odpowiem Coś tam zjeździłem w tej Hiszpanii i Francji więc może będe potrafił pomóc

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Miesiąc ? fiu fiu !

    Pozazdrościć koledze, mało który budowniczy może sobie pozwolić na taki luksus.
    Ja też w tym roku po kilkuletniej przewie wczasowej chciałabym pojechać do Włoch...na 2 tygodnie.
    Chętnie skorzystam z doświadczeń innych Forumowiczów jak to jest w tych Włoszech, zwłaszcza jak to wygląda na drogach.
    Wiem, że słono się płaci za rozmawianie przez tel. kom. w czasie jazdy.
    Wiem też, że obowiązują tam kamizelki odblaskowe i ...pytania blondynki, , czy muszą je posiadać wszyscy pasażerowie, czy muszą je mieć założone w czasie jazdy, gdzie je kupić i ile to, to kosztuje?

    pozdrawiam
    Edzia

    W aucie czy na rowerze? osoby musza jakies kamizelki ubierac? Coz nie zrozumailem dobrze, nie mieszkam w europie. Iteresujace i jak tak jest ze w aucie to niezle poranione.

  19. #59

    Domyślnie

    Jedna w aucie, tak samo jak trójkąt. W razie wypadku bądź zepsucia auta poza postawieniem trojkąta powinno się założyć coś takiego aby nadjeżdżający samochód nie stuknął nikogo (np gdy zmieniasz koło ).

  20. #60
    Guest

    Domyślnie

    Witaj Leon,

    byłam kilka lat temu w Hiszpanii samochodem, poza brakiem klimatyzacji w aucie było ok. Aby uniknąć monotonii jeździliśmy przemiennie: autostrada, drogi lokalne.
    Tereny górzyste - zawsze autostrada- jak tylko trochę płaszczady -drogi lokalne. Dzięki temu zobaczyliśmy prawdziwą Francję, piękną Toskanię i spieczoną słońcem Hiszpanię. Ja osobiście polecam taką formę podróży. Z Hiszpanii wracaliśmy do Polski jadąc przez St.Tropez i dalej wzdłóż wybrzeża francuskiego, potem włoskiego, a potem na maksa w górę przez Szwajcarię, jezioro Bodeńskie, Niemcy. Wracaliśmy chyba z tydzień, ale warto było.
    Polecam również wyprawę na jedyną w swoim rodzaju Elbę. Z biletami na prom w tygodniu nie ma problemów.
    No i oczywiście wspomniana już przez kogoś Liguria -CinqueTerre- ech... niezapomniane widoki.
    Polecam również Gargano... wogóle Włochy są piekne... szerokim łukiem omijam wszystkie Lido ....
    Nasze wyjazdy w tamte strony wygladają zawsze tak samo:
    dojeżdżamy do granicy Austria- Włochy rozkładamy mapę i dopiero wtedy wybieramy miejsce docelowe podróży.
    Duża frajda.
    W tym roku bardzo bym chciała wyjechć w podobny sposób do Chorwacji, ludzie mówią że jest piękna, trochę jak Grecja a tą polubiłam szczególnie, zwłaszcza tą przeznaczoną dla Greków a nie turystów.
    Życzę udanych wakacji !
    Pozdrawiam

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony