dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomarańczowe plamki i dziura na chudziaku

    Cześć

    Chciałbym się Was poradzić odnośnie dziwnego zjawiska jakie pojawiło mi się po 2 m-cach od wylania chudziaka. Możliwe, że rozwijało ono się wcześniej, ale dopiero dziś je zauważyłem - akurat po dość intensywnych opadach deszczu.
    Otóż w kilku miejscach pojawiają mi się takie jakby pomarańczowe plamki i w tym miejscu beton jest zauważalnie wilgotny (kruszy się).
    W jednym miejscu natomiast plama była wyraźnie większa oraz beton się wykruszył i zrobiła się mała dziura (o średnicy ok 2, 3cm).
    Materiał w niej jest gliniasty, mokry, ale wygląda na beton i też na pewno tam była wylewana warstwa 10 cm na zagęszczony piasek. Wbiłem gładki pręt aby sprawdzić czy wejdzie lekko, ale schował się może 1 cm i dalej na szczęście nie ma siły aby go wbić.
    Sytuacja przedstawiona na zdjęciach - co sądzicie ??

    .

    .


    Co sądzicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Jakieś opiłki żelaza dostały się do betonu i stąd te brązowawe plamki. Nie ma czym się martwić.

  3. #3

    Domyślnie

    To kawałki gliny lub piasku z glinką, czy tam czegoś innego, co podczas lania oderwało się od ubitego podłoża i taki to efekt. Jak nie zamkniesz do mrozów to pojawi się tego więcej.
    Albo gównianej jakości piasek) w betonie ( ale na jedno wychodzi)

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi, jestem trochę uspokojony chociaż obawiam się że nie dam rady do listopada wylać posadzki, ale SSO na pewno będzie- może to wystarczy ?

  5. #5

    Domyślnie

    make it's
    don’t allow your problems to get the first-class of you。 as a substitute, permit those troubles to make the satisfactory of you。
    don’t tire yourself out fighting towards the demanding situations。 instead, discover new electricity by way of embracing1 the ones challenges and operating via them to create actual price。
    continually remind yourself that discour-agement is not anything extra than a reaction you’ve selected。 when you find that you’ve chosen to allow or not it's, you may simply as definitely choose to allow it go。
    update discouragement with determin-ation。 it's miles your lifestyles’s energy, and you could point it in whatever path you select。 your most effective reaction isn't based totally only on what has already happened。 your maximum powerful reaction additionally takes into account what you wish to make occur next。
    look ahead,and envision in remarkable detail the future you desire。 then collect all of your power, and leap forward to make it's。
    voip phone system

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony