dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacol35500

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Kod pocztowy
    27-400
    Posty
    34

    Domyślnie Czym wykończyć ściany szczytowe.

    Dzień dobry,
    budujemy dom parterowy z dwuspadowym dachem. Średnio uśmiecha mi się murowanie ścian szczytowych, przy nieużytkowym poddaszu. Dodatkowo podobają mi się ściany szczytowe wykończone drewnem/produktami drewnopodobnymi. Co polecacie na wykończenie takich ścian? Myślałem o sidingu PCV, fajna była by deska szalówka, ale obawiam się konieczności malowania drewna co 3 lata.
    Macie jakieś doświadczenia? Pomysły?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacol35500

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Kod pocztowy
    27-400
    Posty
    34

    Domyślnie

    bump

  3. #3

    Domyślnie

    Odpuść drewno. Czymkolwiek nie pomalujesz co 2-3 lata masz robotę. Wierz mi, że po trzecim malowaniu będziesz przeklinał to drewno. Na temat kompozytowych, laminowanych drewnopodobnych tworów się nie wypowiem. Nie wiem czy się nie odbarwią od słońca?
    A tak z innej beczki - oglądając wizualizacje nowoczesnych projektów (zarówno wnętrz jak i elewacji) mam czasami wrażenie że to przerost formy nad treścią. Wiesz - papier przyjmie wszystko u architekta, ale często ani to ładne, ani funkcjonalne.

  4. #4

    Domyślnie

    Wykańczaj czym chcesz ale ścianę muruj. To najtańsze i najlepsze rozwiązanie. Po obwodzie wieniec, a jeśli ściana jest wysoka to przez środek trzpień.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony