Witam. Pytanie dO doświadczonych kolegów. Pompa Hyundai HHPS-M10TH split o mocy 10 kw, zamontowaną kilka dni temu. Po montażu pojawił się kod o błędzie E7 Awaria czujnika temperatury zbiornika wyrównawczego (Tbt1) i komunikat pod spodem skontaktuj się z sprzedawcą. Firma która montowała nie wie o co chodzi. Ktoś może się orientuje o co chodzi. W instrukcji niestety nie ma tego błędu. Mam również drugie pytanie. Czy po nastawieniu krzywej grzewczej pompa powinna cały czas pracować?. To znaczy przykładowo przy temperaturze zew. 6 stopni powinna woda na wyjściu z hydroboxu wynosić 37 stopni. Pompa powinna tego pilnować w pewny zakresie powiedzmy 2 stopnie plus i minus. Jak woda osiągnie żądaną temperaturę 37 stopni jednostka zewnętrzna stanie i sam hydrobox będzie pchał wodę na układ pompką. Tak aż woda spadnie do granicznej wartości dolnej i załączy się znów jednostka zewnętrzna. Chyba dobrze rozumuję ?. Czy jest też możliwość że pompa całkiem stanie i nie będzie pracować bo na zewnątrz będzie np. 10 stopni i mimo tabeli i temperatury zadanej 35 stopni nie będzie pracować. Od czego to zależy. Mam właśnie taki przypadek i nie wiem czy wszystko ok. Według tabeli temperatur krzywej grzewczej powinno być teraz przy 6 stopniach woda na wyjściu do układu 37 stopni, a pompa stoi i nic. Proszę o poradę.