Witam serdecznie
Mamy początek Kwietnia 2021 roku - piszę to tylko dla tego bo odpowiedz pojawi się dalej.
Tak jak pisałem podzielęsię z informacją na temat instalacji solarnej
Jak wiadomo można takąinstalację posiadać z dotacji bardzo często przeforsowywane wgminach pierwsze etapy "ochrony środowiska" to dobrze bonie trzeba latem opalać węglem czy drewnem by mieć ciepłą wodę.
U mnie nigdy tego problemunie było bo dom jak tylko powstał był wyposażony w piecdwu-funkcyjny gazowy.
Jednak patrząc namożliwość wykorzystania Słońca pierwsze pod możliwość poszłoinstalacja fotowoltaiczna. Prąd okazał się fajny jednak ekonomiawzieła górę i pochyliłem się nad sprawdzoną metodą uzysku cwuz paneli solarnych.
Instalacja to raczejzestaw zamówiony zimą , ze względu na korzystniejsze ceny ( a iłatwość dostępu)
Początkowo było dośćśmiesznie – w firmach zajmujących się montażem słyszałem"Panie to już przeżytek" Panie teraz to tylko pompaciepła" "teraz to tylko instalacje fotowoltaiczne".
Niestety takie są realiai nie będę tutaj udowadniał co i po co , ale tylko nadmienię comoże się popsuć w instalacji solarnej,,,a co w PC ? Odpowiedz jestprosta.
Uprzedzam wszelkie pytaniai odpowiadam – czy to się zwróci ?– nie – mam bo chcę.