dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 8
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 155
  1. #101
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Kto to jest nieślubny mąż?
    Zapewne konkubent

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.319
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    jprd...patologia.
    PLONK.

    To, że mi wyjeżdżałeś z wycieczkami osobistymi na poziomie piaskownicy to mogę pominąć. Ale obrażania mojej przyjaciółki, o której nic nie wiesz, a którą życie przeczołgało niemiłosiernie (upadłość, jedno dziecko głuche, drugie z rakiem i nieślubny mąż chory terminalnie) jest dla nie mnie nieakceptowalne i świadczy o twojej maleńkości.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 06-05-2021 o 19:55

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    PLONK.

    To, że mi wyjeżdżałeś z wycieczkami osobistymi na poziomie piaskownicy to mogę pominąć. Ale obrażania mojej przyjaciółki, o której nic nie wiesz, a którą życie przeczołgało niemiłosiernie (upadłość, jedno dziecko głuche, drugie z rakiem i nieślubny mąż chory terminalnie) jest dla nie mnie nieakceptowalne i świadczy o twojej maleńkości.
    Wdf nieślubny mąż? I co oznacza chory terminalne. Kaizen, no trąca to patologią...

  4. #104

    Domyślnie

    Poza tym Arturo to legenda tego forum. Ci pseudo moderatorzy nie są godni mu zawiązać rzemyka od sandałów. Taka jest prawda.

  5. #105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.319
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Wdf nieślubny mąż?
    Krystyna Mazurówna uknuła takie określenie. A przynajmniej u niej pierwszej to spotkałem.

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    I co oznacza chory terminalne. Kaizen, no trąca to patologią...
    Glejak czwartego stopnia.
    Dziewczyna to dla mnie legenda. Ja bym pewnie w jej sytuacji się rozpił i zaćpał.

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Poza tym Arturo to legenda tego forum. Ci pseudo moderatorzy nie są godni mu zawiązać rzemyka od sandałów. Taka jest prawda.
    Niejednej legendzie pomniki zburzyli. A tej nawet nie postawili.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 06-05-2021 o 20:51

  6. #106

    Domyślnie

    Bez sensu te wasze wywody.. Wracając do tematu.
    Większość Polaków żyje na 50m2 rodzinami wielopokoleniowymi i pewnie nie marudzą bo nie maja porównania, a marzenie o domu to tylko mrzonka. Dla mnie, życie w domu jest o wiele poziomów lepsze niż w mieszkaniu i cieszę się że podjąłem wyzwanie.

    Jeśli chodzi o koszty, to w moim przypadku różnica wynosiła ok 100 tys miedzy mieszkaniem a domem.

  7. #107
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Naprawdę jesteś szkodnikiem tutaj...
    W przeciągu tych 10 lat z kredytem na 370tys.zl z rata 1900zl miesięcznie trafiło mi się zwolnienie z pracy.
    Banku to nie obchodzi, płacz i plac.
    Trafił mi się wypadek i ponad 2 lata na L4 i zasiłku ZUS i ponowne bez pracy.
    Banku to nie obchodzi,wziąłeś zobowiązanie to płac.
    A jak nie masz to pożegnaj się z domem...

    A jak przydazy się wypadek losowy, że nie będziesz w stanie pracować to pomyślałeś o dzieciach czy rodzinie ?
    Pod most....
    Arturo, ale taka sama sytuacja będzie gdy ktoś wynajmuje z rodziną mieszkanie za 1000 zł miesięcznie + rachunki, to też go z tego mieszkania wywalą i rodzina pójdzie pod most jak to napisałeś, niestety żyjemy w takim kraju gdzie trzeba zapierdalać do końca swoich dni... Kredyt to i tak lepsza opcja niż płacenie komuś za wynajem, tylko wiadomo wszystko z głową

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dokładnie odwrotnie. W razie W ogłasza upadłość i bank nie ma mu co zabrać, oprócz domu. I dlatego trudno taki kredyt dostać
    To ktoś, kto ma jeszcze inny majątek więcej ryzykuje.
    No tu akurat nie jest tak prosto z tym ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.
    Wiem, bo mam taki kazus w rodzinie
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.319
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    No tu akurat nie jest tak prosto z tym ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.
    Wiem, bo mam taki kazus w rodzinie
    Nic nie jest proste. Albo wszystko. W zależności od nastawienia. Niezależnie od tego upadłość konsumencka jest, działa i przypadków jest coraz więcej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	liczba-upadlosci-konsumenckich.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	455568

    źródło

  10. #110

    Domyślnie

    W teorii pewnie tak.

    Ja wiem jak jest w praktyce.
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  11. #111
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    No tu akurat nie jest tak prosto z tym ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.
    Wiem, bo mam taki kazus w rodzinie
    Przecież to nie jest tak, że z miesiąca na miesiąc zostaje człowiek zlicytowany, dodatkowo przy kredycie płaci się ubezpieczenie gdzie w przypadku utraty pracy, ubezpieczyciel spłaca przez okres 6 miesięcy raty. Dodatkowo zawsze masz możliwość sprzedaży nieruchomości, a dwa i tak trzeba pracować żeby jakoś żyć...

  12. #112

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Poza tym Arturo to legenda tego forum. Ci pseudo moderatorzy nie są godni mu zawiązać rzemyka od sandałów. Taka jest prawda.
    właściciel/administrator z tego co wiem odpowiada za wpisy - jeżeli nie reaguje na zgłoszenia ( mnie zdarzyło się już wysłać) wpisów obrażających innych ludzi a nawet całe grupy społeczne to po prostu należy słać zawiadomienie do właściwych urzędów kontrolnych - i administrator zostanie ukarany

  13. #113
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał obrzydliwy Zobacz post
    Jeśli chodzi o koszty, to w moim przypadku różnica wynosiła ok 100 tys miedzy mieszkaniem a domem.
    U mnie w mieście dla odmiany za cenę mieszkania trzypokojowego z rynku wtórnego ok 55 mkw masz pustą działkę 700 mkw.

  14. #114

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    U mnie w mieście dla odmiany za cenę mieszkania trzypokojowego z rynku wtórnego ok 55 mkw masz pustą działkę 700 mkw.
    Kosmos. Jednak jeśli znajdują się desperaci zdolni wyłożyć takie pieniądze za skraweczek trawy to czemu nie.

  15. #115
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tentypmich

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kraków
    Posty
    240

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    U mnie w mieście dla odmiany za cenę mieszkania trzypokojowego z rynku wtórnego ok 55 mkw masz pustą działkę 700 mkw.
    W jakim mieście mieszkasz? U nas ceny są między 11-20 tyś zł za ar, zależy od miejsca kosmos ceny, ciekawe tylko kiedy to dupnie wszystko?

  16. #116
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał tentypmich Zobacz post
    W jakim mieście mieszkasz? U nas ceny są między 11-20 tyś zł za ar, zależy od miejsca kosmos ceny, ciekawe tylko kiedy to dupnie wszystko?
    Czemu kosmos, na podgliwickiej wsi, 8km do centrum cena działki 700m2 to 200tys.zl czyli prawie jak za M4.
    Ja za swoją(670m2) tamże w 2010r dałem 100tys.zl
    Wiadomo, że im dalej,im wieś bardziej zabita dechami to taniej ale mnie to nie rajcowało.
    20-25km od Gliwic możesz mieć działkę 1000m2 za 80-100tys.zl.

    I ciekawy trend zauważyłem, jak kupowałem działkę to było ich do sprzedania 9szt jedna przy drugiej, wszystkie poszły a tylko 4 od razu zostały wykorzystane pod budowę.
    Dopiero po tych 8-10 latach leżenia odłogiem kolejne 3 są obecnie ruszane i w budowie i to przez właścicieli, którzy je kupili w tamtym okresie.
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 07-05-2021 o 13:27

  17. #117
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał tentypmich Zobacz post
    Arturo, ale taka sama sytuacja będzie gdy ktoś wynajmuje z rodziną mieszkanie za 1000 zł miesięcznie + rachunki, to też go z tego mieszkania wywalą i rodzina pójdzie pod most jak to napisałeś, niestety żyjemy w takim kraju gdzie trzeba zapierdalać do końca swoich dni... Kredyt to i tak lepsza opcja niż płacenie komuś za wynajem, tylko wiadomo wszystko z głową
    Od zawsze dziwię się rodzinom, które wynajmują mieszkania...
    Ale płacić 1000zl miesięcznie a 3500zl miesięcznie to różnica.

  18. #118
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiroMirek Zobacz post
    to po prostu należy słać zawiadomienie do właściwych urzędów kontrolnych - i administrator zostanie ukarany
    "Społecznik" ? Kiedyś za PRL-u ktoś taki miał inne określenie

  19. #119

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    "Społecznik" ? Kiedyś za PRL-u ktoś taki miał inne określenie
    rasizm i obrażanie innych ludzi powinno być wypalane gorącym żelazem a zgłaszanie ( w sensie eliminowanie takich zachowań) jest po prostu obowiązkiem cywilizowanych ludzi

  20. #120
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiroMirek Zobacz post
    rasizm i obrażanie innych ludzi powinno być wypalane gorącym żelazem a zgłaszanie ( w sensie eliminowanie takich zachowań) jest po prostu obowiązkiem cywilizowanych ludzi
    Rasizm owszem, powinien być tępiony zawsze i wszędzie.
    Natomiast obrażanie to kwestia sądu a nie prokuratury czy administratora bo np."Ty bałwanie" można różnie interpretować

Strona 6 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony