dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 178 z 178
  1. #161
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu

    a kolega widze w/g zasady "pies ogrodnika", mi nie przeszkadza ze za moje klikniecia Redakcja może więcej zarobic, nie robie tego dla nich, tylko dla wlasnej przyjemnosci..
    Maksiu święte słowa, ja też lubię sobie poklikać dla przyjemności i chociaż wg. napisanych postów jestem tylko skromna Elita, to kliknięć mam penie tyle co Oświecona Góra Olimpu

  2. #162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Wytęż się Maksiu maksymalnie , przeczytaj jeszcze raz co napisałem i spróbuj zrozumieć. Jestes ponoć wszechmocny więc chyba dasz radę. Dla ułatwienia dodam , że mnie też nie przeszkadza fakt zarabiania przez redakcję na banerkach reklamowych. No chyba , że będzie ich tu tyle co reklam w Muratorze. I chwała redakcji za RW , KK i wiele innych miejsc na tym forum gdzie przy odrobinie dobrej woli zawsze można pisać na temat , nawet jak nie wie się bardzo co napisać a przyjemność sprawia samo pisanie.
    przeczytalem jeszcze raz, słowo po słowie, jeśli kolega mial w domyśle to zdanie: "Pewnie niektórzy "produkują sie" z nudów , inni być może mają z tego jakieś korzyści. " to oświadczam, że nie czerpie żadnych profitów za klikanie na forum, i nie łapie sie równiez na klikanie z nudów, robie to dla przyjemnosci, nic wiecej... wiec zanim nastepnym razem bedziesz mi sugerował po raz kolejny przeczytanie twojej wypowiedzi, najpierw dokładnie przecztaj moją..
    m.

  3. #163
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Majko - absolutnie nie miałem zamiaru sie czepiać Ciebie ,po prostu rzuciłem taki sobie przykład tytułu (że jabym sobie nabijał...itd) >Jeśli przypadkiem obraziłem to bardzo przepraszam.
    Co do odezwy to sie również podpisuję.
    Pozdrawiam
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  4. #164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mały, przepraszam to chyba już jakaś fobia

  5. #165

    Domyślnie

    witam! Ella ....jak można twierdzić że to to samo ''...wydaje mi się , że kultura stosunków międzyludzkich wymaga ode mnie odpowiedzi krótkiej lapidarnej" i tu się kończy Twój cytat. a moja wypowiedź jeszcze trwa i kończy się - : nie moge odpowiedzieć. i dopiero wtedy ma sens. wyrywanie z kontekstu i dyskutowanie nie ma sensu! i drugi twój cytat, że nie zawsze mogę odpisać . tu moja wypowiedź mało precyzyjna jest chyba "nie zawsze moge odpisać w danej chwili ale zawsze odpisuję " należało dodać abyś zrozumiała . nie insynuuj braku konsekwencji! pozdrawiam ana Grzesiek bardzo miło jest dostać odpowiedź. ja na forum czytam to co mnie interesuje.pomocne w tym jest gdy w temacie zawiera sie juz pytanie! Baryka dzięki i pozdrawiam. pozdrówka dla wszystkich ana

  6. #166
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Często dyskusje tutaj są niestety dowodem tego o czym trąbią media. Polacy bardzo często nie rozumieją tego co czytają. I czy nam się to podoba, czy nie, taka jest smutna prawda.
    Manipulacja wypowiedziami innych doprowadzona jest do perfekcji. Wiemy najlepiej co inny miał na myśli.
    Dlatego napisałem gdzieś już wyżej: nauczyłem się poruszać po tym forum. Nie rozumiesz mnie forumowiczu, to z innej strony o tym samym. Dalej nie kumasz, to albo jeszcze raz, albo milknę.

  7. #167
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Czyżbyś do mnie pił Janusszu a propos tej manipulacji ?
    Oj, uważaj ...

  8. #168
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Na tym forum "pić" do kogokolwiek, to gotowa awantura.
    Powiedziałem, że nauczyłem się tutaj funkcjonować.
    Żeby było sprawiedliwie, to sam miałem też wpadki, że nie zrozumiałem kogoś.
    Dlatego teraz staram się unikać dyskusji w sytuacjach kiedy wydaje mi się, że nie wiem co poeta miał na myśli.
    Jeżeli poprzedni mój tekst ktoś bierze do siebie, to może warto przemyśleć sprawę?
    Ja w stosunku do siebie już to uczyniłem .

  9. #169
    Guest

    Domyślnie

    p.s.

    nie mam nic przeciewko klikaniu sobie dla przyjemności - jeśli ktoś ma czas i to lubi, dlaczego nie?
    Nie lubisz takich watków, nie czytaj, nikomu to miejsca nie zabiera, a daj się cieszyć innym!!!

  10. #170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    p.s.

    nie mam nic przeciewko klikaniu sobie dla przyjemności - jeśli ktoś ma czas i to lubi, dlaczego nie?
    Nie lubisz takich watków, nie czytaj, nikomu to miejsca nie zabiera, a daj się cieszyć innym!!!
    Mimi z tym, że nie jest to takie proste.
    Przyznaję, że kilka razy odwiedziłam Twoje inspiracje na tematy różne i nie pasują mi, dlatego świadomie ich nie czytam.
    Wątek "Kominki nasze..." lubiłam czytać dopóki Ty się tam nie pojawiłaś ze swoimi inspiracjami i nie wywołałaś kolejnej awantury.

    Dlatego trzymaj się porządku na tym forum i wklejaj sobie w swoich wątkach ku ucieszy tych co lubią Twoje inspiracje.

    pozdrawiam
    Edzia

  11. #171
    Guest

    Domyślnie

    Edzia

    forumowicze mają swój rozum i dobrze wiedzą, kto "wywołuje awantury".

    ale dziekuję za pozwolenie (tutaj akurat od Joasi)
    "Mimi zapraszamy wtedy do czytania"

    pisanie o sobie w liczbie mnogiej i przywoływanie innych do porządku też jest znamienne dla niektórych tutaj

    Dlatego trzymaj się porządku na tym forum i wklejaj sobie w swoich wątkach

  12. #172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    Edzia

    forumowicze mają swój rozum i dobrze wiedzą, kto "wywołuje awantury".

    Dlatego trzymaj się porządku na tym forum i wklejaj sobie w swoich wątkach
    Generalnie chodziło mi o to, że masz tu na forum kilka a może nawet kilkanaście założonych wątków o kominkach też...inspiracji, no i dobrze. Udzielaj się w nich dla swoich zwolenników.
    Ja do Twoich zwolenników nie należę więc denerwuje mnie tylko to jak w innych wątkach wklejasz swoje inspiracje ...jak w tym o kominkach.

    No i o ile dobrze pamiętam nie tylko mnie to denerwuje stąd i awantura...

  13. #173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    No i o ile dobrze pamiętam nie tylko mnie to denerwuje stąd i awantura...
    Dobrze pamietasz...

  14. #174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Edzia, Joshi.. dziewczyny spokojnie... prosze nie podgrzewajcie kolejny raz tej starej zupy.. kazdy wie juz dobrze czego sie po innych mozna spodziewac i proponuje przejsc nad tym do porządku dziennego, lepiej dac sobie spokoj, bo ktos znowu powie o jedno slowo za duzo i awantura gotowa
    pozdrawiam
    wyluzowany maksiu

  15. #175
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Maksiu ja też jestem wyluzowana i wcale się nie denerwuję
    Dzis wyjatkowo mam trochę czasu więc napisałam co napisałam ...

  16. #176
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    Maksiu ja też jestem wyluzowana i wcale się nie denerwuję
    Dzis wyjatkowo mam trochę czasu więc napisałam co napisałam ...
    ciesze sie ze jestes wyluzowana... i szarym komórkom trzeba czasam dac wolne

  17. #177
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    Cytat Napisał EDZIA
    Maksiu ja też jestem wyluzowana i wcale się nie denerwuję
    Dzis wyjatkowo mam trochę czasu więc napisałam co napisałam ...
    ciesze sie ze jestes wyluzowana... i szarym komórkom trzeba czasam dac wolne

    I na forum się wgłębić i popisać cóś

  18. #178
    Guest

    Domyślnie

    Edzia

    Generalnie chodziło mi o to, że masz tu na forum kilka a może nawet kilkanaście założonych wątków o kominkach też...inspiracji, no i dobrze. Udzielaj się w nich dla swoich zwolenników.
    mam jeden jedyny wątek z kominkami, a raczej zaczęłam i prowadzę jeden jedyny wątek

    Udzielaj się w nich dla swoich zwolenników
    dziekuję Ci bardzo Droga Edziu za przyzwolenie .

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony