dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 159 z 159
  1. #141

    Domyślnie Zdjęcia mojego APS 101

    Julita2, jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia, to podaj proszę jakiś mail do siebie. Forum galerii zdjęć niestety nie oferuje mechanizmu do wklejania zdjęć tylko możliwość podlinkowania do własnego adresu internetowego, gdzie trzeba je umieszczać. Nie mam jeszcze takowego, więc pozostaje mail.

  2. #142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Witam!

    Bardzo prosze o przeslanie zdjec z realizacji i gotowego domu , co prawda wybralismy 33+2g ale mozemy jeszcze zmienic decyzje i ciagle rozwazamy 101.

    Pozdrawiam

    Marta [email protected]

  3. #143

    Domyślnie

    Witam i ja poproszę o zdjęcia [email protected] najchętniej obejrzałbym w realu.

  4. #144

    Domyślnie Zdjęcia

    Wysłałem zdjęcia. Potwierdźcie czy doszedł mail, bo wysyłałem z webmaila i nie mam potwierdzenia w wysłanych.

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    ja otrzymalam, dziekuje mam prosbe jeszcze o zdjecia wnetrza jesli posiadasz takowe

  6. #146

    Domyślnie

    Witam wszystkich miłośników APS-ów.
    Dawno tutaj nie zaglądałam ale pogoda sprzyjała więc więcej czasu soędzałam na budowie niż przed komputerem. Widzę, że nam się towarzystwo 101 powiększyło.
    Witaj Hans Kloss!
    Jak czytam twoje wypowiedzi odnośnie zmian w projekcie, to jakbym samą siebie słyszała.
    Ja dokładnie jak Ty zlikwidowałam dwa słupy na strychu i teraz ten pokój najbardziej mi się podoba. Zastanawialiśmy się czy nie zlikwidować wszystkich ale doszliśmy do wniosku że z tym jednym słupem może być bardzo ciekawie i trochę urozmaicono. Jeżeli możesz to proszę bardzo o zdjęcia Twojego domu bo jestem bardzo ciekawa jak wygląda już wykończony, tym bardziej, że ja też nie zmieniałam bryły budynku (właśnie to w tym projekcie mi się najbardziej podobało). Ja zakończyłam na etapie deskowania i papowania oraz zabicia na zimę (krórej nie widać) otworów okiennych. Teraz wybieram stolarkę okienną i dachówkę i wiosną zaczynam dalej. Podaję email: [email protected].
    Pozdrawiam Anka.

  7. #147

    Domyślnie Koszty APS101

    A tak generalnie co do kosztów budowy APS 101, 147 czy 33, bo ostatnio wymieniam opinie z niektórymi z Was. To co podaje Archi-Projekt na swoich stronach to wg mnie bujda, nawet nie teoria. Do kosztów budowy tzw. pod klucz podawanych przez Archi-Projekt radzę dodać jakieś 100tys. wtedy będzie to mniej wiecej odzwierciedlało realną sytuację na rynku budowlanym (rosnące ceny materiałów i robocizny - wszak mamy boom budowlany).

  8. #148
    It****
    Guest
    It****

    Domyślnie

    Witam.
    Ja będę budować APS 147 po zmianach dość podobny do 101. Gdyby nie to, że jest trochę dla nas za duży wybralibyśmy 101 - jest super.

    Hans Kloss i inni, którzy mają zdjęcia swojego APS-ka - chętnie także zobaczę zdjęcia, czy możecie podesłać? mój adres [email protected]

    z góry wielkie dzięki

  9. #149

    Domyślnie

    Moje zdjęcia już wiszą w galerii Forum pod adresem

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90461

    Jeśli są chętni to niech tam dowieszają zdjęcia swoich APS101.

  10. #150
    It****
    Guest
    It****

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hans Kloss
    Moje zdjęcia już wiszą w galerii Forum pod adresem

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90461

    Jeśli są chętni to niech tam dowieszają zdjęcia swoich APS101.
    dzięki - dom wygląda okazale;
    fajnie jest obejrzeć sobie go w realu
    pozdrawiam _ _ _ Iwona

  11. #151

    Domyślnie

    Szczegółowe zestawienie ile i czego na więźbę dachową jest w projekcie. Ja mam wymiary dokładnie wg projektu z wyjątkiem długości kolumn podpierających więźbę na piętrze. Niektóre są dłuższe, bo podnosiłem ściankę kolankową na piętrze o jedną warstwę Ytonga. Co do oglądania w realu, wyślij mi proszę kontakt do siebie na priva.
    Pozdrawiam

  12. #152
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bankier

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Ja też buduję APS 101
    Właśnie kończą kłaść mi dach (deski + papa)
    Zmian miałem jak każdy z was kilkanaście. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł aby zamiast garderoby na korytarzu na pietrze zrobić osobno ubikację tylko nie wiem czy da sie to wszystko teraz podłączyć.

    Hans domek bardzo ładny, dzięki Twoim zdjęciom tez będę miał okna w kolorze mahoń

  13. #153

    Domyślnie

    Witaj Bankier!
    Miło jest powitać jeszcze jednego budowniczego APS101.
    Jestem bardzo ciekawa jakie zmiany zrobiłeś w swoim domku. Ja osobiście jestem troszeczkę dalej niż Ty (bo mam już dach gotowy /czyli deski+papa/, dachówka już zakupiona, czekamy na poprawę pogody). A Ty jaki dach planujesz?
    A co chodzi o ubikację w miejscu garderoby to pewnie jest to możliwe na etapie stanu surowego.
    Pozdrawiam Anka.

  14. #154

    Domyślnie

    Pracownia Archiprojekt wydał poprawiony projekt APS 101 pod nazwą APS 105. Chyba wzieli sobie do serca wszystkie nasze adaptacje.
    agamon

  15. #155
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arco2008

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie APS101 nawiąże kontakt z osobami które rozpoczęły budowę

    Właśnie rozpoczołem budowę APS101 i nawiąże kontakt z osobami które mają praktyczne pomysły na wprowadzenie zmian

  16. #156
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lensa

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1

    Domyślnie APS 101

    Witam
    zamierzam na wiosnę zacząć budowę wg projektu APS 101
    chciałbym obejrzeć stojący domek
    chciałbym zobaczyć gotowy domek
    pozdrawiam

  17. #157

    Domyślnie

    Witam .Prosze o kontakt chćę zadać kilka pytań w sprawie aps 101

  18. #158

    Domyślnie

    mój nr 504090873

  19. #159
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    malutka_04

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-312
    Posty
    1

    Domyślnie Rozpoczęta budowa z APS 101.

    Cytat Napisał mir3001 Zobacz post
    Witam .Prosze o kontakt chćę zadać kilka pytań w sprawie aps 101
    Witam.
    Kupuje rozpoczęta budowę wg projektu APS 101. Na forum dawno nikt nie zaglądał. Potrzebuję kilka pomysłów na wykończenie, wskazówek co zmienić, co zostawić? Jakie są przybliżone koszty użytkowania? Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony