dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Angry Czy w bloku może być cicho?

    Zastanawiam się, na ile w bloku można liczyć na normalność pod względem akustycznym?

    Szukam mieszkania, do którego mógłbym się ewakuować. Brałem pod uwagę tylko ostatnie piętro, co odsiewa bardzo wiele ofert, a mam też inne kryteria (np. żeby sąsiedzi z bloku obok mi nie zaglądali do mieszkania).

    Aktualnie słyszę wszystko:
    - włączniki od świateł
    - krany
    - chodzenie w butach (stukanie), bez butów (specyficzny łomot)
    - walenie metalowymi drzwiami...
    - zamykanie/otwieranie okien i szuflad, przesuwanie czegoś chropowatego po podłodze w łazience
    - mycie naczyń
    - inne hałasy, np. jakieś "odbijające się" łomotanie, albo jakby mieszanie prętem wewnątrz metalowej beczki. Nie mam pojęcia co to może być, ale często występuje przy akompaniamencie kranów
    - i teraz najlepsze: zwykłe rozmowy, często można nawet zrozumieć słowa - dla mnie to jest chore

    Większość pochodzi od sąsiada z góry, ale rozmowy słychać mniej więcej tak samo dobrze od obu.

    W poprzednim mieszkaniu bardzo dobrze słyszałem sąsiada obok, ale tego na górze nigdy, może nikt tam nie mieszkał.

    Wracając do tematu: czy mogę liczyć na ciszę w mieszkaniu na nieostatnim piętrze, czy szukać tylko na ostatnim, ewentualnie w psychiatryku? Jakie są Wasze doświadczenia?
    Ostatnio edytowane przez ale_co_ja_panu_robię ; 13-06-2021 o 23:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony