dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Co zrobić z wyciętymi krzakami

    Witam,

    Wyciąłem działkę na której rosło dużo krzewów owocowych, porosły po pare metrów już 4-5 (krzaków pewnie z 50 jest takich 5 metrowych i dosyć szerokich). Wszystko wycięte i leży tak na działce. Nie wiem co tym zrobić. Wywiózł bym to gdzieś ale nic w promieniu 50 kilometrów takiego nie widzę, ani żadnych firm co specjalizują się w tym. Macie jakieś pomysły?

  2. #2

    Domyślnie

    Daj ogłoszenie na olx że oddasz krzaki opałowe za sprzątanie działki. Reszta co zostanie - ognisko na jesieni i po zabiegu.

  3. #3

    Domyślnie

    wykop dziurę wrzuć zalej obficie wodą zaszczep grzybnią, zasyp podlewaj aby było wilgotne. Za parę lat będziesz miał własne opieńki.

  4. #4

    Domyślnie

    Ktoś by może zabrał sobie za darmo ale tyle tego jest że spokojnie można by naczepę tira zapełnić. Ja bym nawet dopłacił byleby ktoś to zabrał

  5. #5

    Domyślnie

    wypożyczyć rębak i przerobić na wiórki

  6. #6

    Domyślnie x

    Cytat Napisał asaledr Zobacz post
    Ktoś by może zabrał sobie za darmo ale tyle tego jest że spokojnie można by naczepę tira zapełnić. Ja bym nawet dopłacił byleby ktoś to zabrał
    Drewno owocowe jest poszukiwane do wędzenia. Gdybyś pociła co grubsze drzewa na kawałki to jeszcze na tym byś nieźle zarobił.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Tak jak koledzy wyżej piszą - co grubsze konary/gałęzie do kominka/wędzarki, reszta do rębaka. Na pewno masz w kolicy wypożyczalnię skrzętu ogrodniczego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony