dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 78

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Pomyśl tak :
    Skreślam rynek wtórny domów bo przeważnie to gówno domy
    Skreślam mieszkanie bo to dobre dla biedoty
    Ludzie sprzedają różne domy ..

    My w 2016r sprzedawaliśmy dom który budowaliśmy w 2010/2011.
    Po prostu po pewnym czasie stwierdziliśmy że chcielibyśmy mieć inny dom , w innym miejscu , z dużo większą działką i z dużą mniejszą ilością sąsiadów.
    Klientów mieliśmy po kilku godzinach od wystawienia oferty.

    Wielu sprzedaje domu z powodu wyjazdu , z powodów rodzinnych i itd.
    Sam mam znajomych którzy sprzedali prawie nowy dom bo stwierdzili że zrobili błąd z budową domu i wyprowadzką na wieś i wrócili do mieszkania w bloku w mieście.
    Wiele ludzi idzie owczym pędem i buduje domy. Oczywiście później trzeba od razu kupić psa , bo jak jest dom to musi być pies. Pies który później szczeka i psuje nam "ciszę" do jakiej się przeprowadziliśmy uciekając z miasta

    Co do cen , to przegląd na FB grupę dotyczącą tego samego projektu domu jaki wybudowaliśmy w 2016/2017r. Mam rozpiskę kosztów i wiem jakie były koszty.
    Jak ludzie obecnie podają koszty wybudowania takiego domu do stanu deweloperskiego to ceny jakie ludzie podają wynoszą minimum 2x więcej niż ja zapłaciłem.

    Jak dla mnie przy obecnych cenach zastanowiłbym się nad budową , bo można by kupić jakieś używany dom w świetnej loklalizacji , wyremontować go i mieć sporo tańszy dom niż nowy dom w beznadziejnej lokalizacji.
    Ostatnio edytowane przez kaszpir007 ; 18-06-2021 o 22:30
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony