dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Dziwna jakość bloczków fundamentowych

    Zamówiłem bloczki fundamentowe. Cena: 3,19 brutto za sztukę + transport 1200 zł (130 km do mnie w jedną stronę), licząc wyszło 5,25 zł brutto / szt. Bloczki B20, 12x24x38. Zamówiłem w hurtowni o dobrej opinii w Legnicy. Producent według Pani w sklepie to firma Walbet sp.j. Walkowiak A.D.K.

    Zdjęcia jak to wygląda:







    Normalne takie coś? Może jeszcze "ciepłe" i nie stwardniały? Rzucałem z 2 metrów na beton to bloczek wytrzymał za pierwszym razem. Czy dać do prasy do sprawdzenia wytrzymałości? Co robić? Budować?

  2. #2

    Domyślnie

    Przeokropnie drogo zapłaciłeś... B20 kupowałem po 2,8zł/szt całe dwa miesiące temu. Murarze nie narzekali, odpadów nie było, ale hydraulik robiąc zerówkę stwierdził, że są marne... U mnie nie było takich potrzeskańców

  3. #3
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał vexever Zobacz post
    Zamówiłem bloczki fundamentowe. Cena: 3,19 brutto za sztukę + transport 1200 zł (130 km do mnie w jedną stronę), licząc wyszło 5,25 zł brutto / szt. Bloczki B20, 12x24x38. Zamówiłem w hurtowni o dobrej opinii w Legnicy. Producent według Pani w sklepie to firma Walbet sp.j. Walkowiak A.D.K.

    Zdjęcia jak to wygląda:







    Normalne takie coś? Może jeszcze "ciepłe" i nie stwardniały? Rzucałem z 2 metrów na beton to bloczek wytrzymał za pierwszym razem. Czy dać do prasy do sprawdzenia wytrzymałości? Co robić? Budować?
    A jak tam izolowana płyta fundamentowa wychodzi vs tego co zapodałeś ?
    Sorki o tym nie mówią w TVPpis...ale pytanie jest zasadne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony