dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Damianek92rr

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Busko-Zdrój
    Kod pocztowy
    28-100
    Posty
    4

    Domyślnie Wylewka Betonowa pod wiatą a ułożenie płytek gresowych

    Witam Panowie mam takie pytanie otóż mam wylewkę pod wiatą 4x6m są rysy spękania wylewka ma około 3lata,Wylewka miała być tylko po to by samochód schować pod wiatą ale człowiek zaczął majsterkować wiec kupiłem sobie wózek warsztatowy na kółkach i śmigałem po tym betonie.Trochę się zdarło betonu nie jest idealnie równy.Zdarło się bo jak człowiek wazy 75kg i śmiga wózkiem pod autem do przodu i do tyłu coś robiąc to się ściera.

    Prowizorycznie położyłem sobie zwykłe płytki takie co po domu się chodzi taki pas pod samochodem luzno z kawałkami tektury na każdym rogu płytki by się nie gibały po to by jezdzić wózkiem po nich a nie drzeć dalej wylewki.

    I pomysł pad na ułożenie płytek pod wiatą raczej cała wiata czyli 6x4 bo myślałem o jednym pasie takim przez środek wiaty

    Płytki były by pewnie 30x30 gres techniczny pytanie takie jeżeli ja wiadę samochodem osobowym i będę chciał lewarkiem podnieść auto to czy w tym miejscu gdzie będzie lewarek na płytce nie pęknie ona od punktowego nacisku podczas kręcenia korbą i podnoszenia auta?

    dlatego nie wiem czy standardowe płytki 7/7.2mm grubości będą ok? czy wymagane sa 12mm z góry dziękuje ps wieczorem postaram zrobić się zdjęcie jak to wygląda u mnie

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Damianek92rr

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Busko-Zdrój
    Kod pocztowy
    28-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Panowie tutaj zdjęcie wylewki

    https://zapodaj.net/5f8b857cb1e39.jpg.html

    są i też spękania

    https://zapodaj.net/184a7a15d9f75.jpg.html

    doradzi ktos jakie płytki tutaj były by ok? 7mm czy 12 trzeba?

  3. #3

    Domyślnie

    Trudno coś doradzić co byłoby zgodne ze sztuką.
    Płytki zewnątrz to średni pomysł. Najlepsze byłyby najgrubsze gresowe o małych wymiarach. Może jakiś granit lepiej?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony