dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Pokaż mi drugiego takiego na forum, z płytą fundamentową, który ma na niej położone rurki ogrzewania podłogowego i zalane to jest 10cm wylewką
    Nie dość, że z samą płytą to na palcach jednej ręki można tutaj policzyć takich inwestorów to gwarantuje Ci, że bez izolacji na płycie jest tylko jeden taki
    Masz go przed sobą
    Dużo ludzi zamiast tradycyjnych fundamentów dawało -( płytę fundamentową ) a zwłaszcza tam gdzie był podmokły teren. Z drugiej strony było to łatwiejsze w wykonaniu. Dzisiaj przy stawce stali ok 6k nie wiem . Liczyc mi się nie chce bo mi to nie jest potrzebne. Prawidłowo wykonana płyta powinna być odizolowana - a zwłaszcza płyta Na fundamentach dawało się izolację ( to był mus ) lecz wylewki to już róznie w zależności jakie było przeznaczenie pomieszczeń. Tak było i robiło się różnie.
    Tak że przestań tu grać mądralę bo tak jak ty masz to pewnie mało kto ma aby izolacji nie dawać- z czym się to wiąze nie zamierzam tłumaczyć. Ale odnośnie zapotrzebowania to mądrości nie pokazuj bo mój jak i wielu innych dom to mur czterowarstwowy .Twoje badziewie ze ścianką 33cm+ nawet 20cm styro ma się ni jak do dawnego budownictwa czterowarstwowego ,W domu aby było w miarę ciepło trzeba walić metry styropianu od zewnątrz. Przyszła taka głupota z pojedynczym murem i nikt z budowlańców nawet nie chce słyszeć aby stawiać inny. A jak już to 120k.
    Już mądrości z PC i ustawieniami pokazałeś miesiąc temu. Tak że zluzuj majty . Powodzenia Zyczę.\
    PS. Fakt na forum nie jest- lecz mój kolega ma płytę i rurki na tym . Lecz wykonane ze sztuką budowlaną. A nie na pałe jak u ciebie.
    Jeszcze raz powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez -voymar- ; 29-07-2021 o 21:05
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony