dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mpepe
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    made in Poland
    Posty
    474

    Domyślnie Falownik DEYE SUN-5K-G03 co to ? Montaż paneli pv na poszyciu blacha na rąbek

    Witam proszę o poradę mam zamiar założyć panele pv z programu gminnego z dotacja 60% 5.8KW
    Dzisiaj podwykonawca przyjechał do mnie przywiózł falownik DEYE SUN-5K-G03 w przetargu miał być Growatt. Jutro będę to wyjaśniać w gminie

    Pierwsze pytanie czy ktoś ma jakieś opinie o tym falowniku ?

    Drugie pytanie dotyczy montażu mam dach kopertowy dom kostka 12mx12m z dobudowanym salonem na ktorym jest dach płaski( 6 stopni blacha na rąbek ) wykonawca zaproponował montaż na płaskiej części paneli z ekierkami pionowo przykręcane do blachy na rąbek ściskami. Wg mojej oceny stawianie pionowo paneli 18sztuk w tym systemie na ściskach jest bardzo mało stabilne/chwiejne . Blacha/Panele na rąbek przykręcone są do łat wkrętami 40mm i nie dochodzą do krokwi. Montaż tyłu paneli wg. mojej oceny jest niedopuszczalny bez dokręcenia do krokwi.
    Pytanie czy jest to dopuszczalne ?
    Ja zaproponowałem montaż 11 paneli na części kopertowej na południe oraz ewentualnie kolejne 9 szt na części płaskiej ale w pozycji poziomej a nie pionowej i kręcone do krokwi? Lub druga opcja cześć na kopeexie południe 11szt na części kopertowej a druga część na 9 paneli z wystawą wschód lub zachód na kopercie ?


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7959637300_1627315159.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	457485
    Ostatnio edytowane przez mpepe ; 26-07-2021 o 21:58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony