dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Paroizolacja a osb

    Witam.
    Mam pytanie buduje budynek gospodarczy do 35m2 który będzie zbudowany na szkielecie drewnianym i obłożony osb, podczas montażu płyty osb dałem folię paroizolacyjną, niestety błędnie dałem ją ze złej strony jest ona miedzy konstrukcją a osb, wiem ze to nie jest poprawne miejsce na jej montaż ale czy taką folie powinienem zdemontować tzn Czy takie umiejscowienie foli daje więcej minusów niż plusów. Boje się ze za folą woda będzie się skraplać i będzie cały czas wilgoć/woda miedzy osb a folią, nie ma tam szczeliny wentylacyjnej wiec wydaje mi sie ze może z czasem po prostu gnić, potrzebuje po prostu potwierdzić swoje wątpliwości zanim ją wytne.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Czy będzie się tam coś wykraplać zależy od izolacji jaka będzie na OSB i temp w środku.
    Paraizolacje daje się pod płytą g-k czyli wewnątrz konstrukcji. Wytnij folię i po problemie.

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba będę musiał to zrobić żeby sobie nie narobić "większej biedy". Wielkie dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony