dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Atlantic Alfea Excelia hp ai 17kw ustawienia / instrukcja

    Witam czy widział ktoś może instrukcje obsługi lub dobre ustawienia do tej pompy? ma ktoś może dłużej ta pompę?

    Dopiero zaczyna sie tak naprawdę bawić ale wg mnie lekko za często pracuje co za tym idzie dużo zjada

    czy da sie zmienic % w "wplyw temp wewnetrznej" - mam ta funkcje ale nie moge w nia wejsc by zmienic?


    z gory dziekuje za kazda pomoc
    Ostatnio edytowane przez adam.x ; 30-11-2023 o 12:11

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.936

    Domyślnie

    W mojej PC ta opcja jest dostępna z poziomu S-pecjalisty. Umiesz do niego wejść?
    Pompa 17kW ma mało "zjeść" ?
    Chatka Z7L GL 82+24 m2 100% podłogówka, ogrzewane PCPW Atlantic 6kW. Kubatura ogrzewana 288 m3. Zero kominów, WM z reku Izzifast. Termoizolacja - podłoga -15cm styro 036, ściany- 20cm 031, strop 30cm PUR Synthesia, nad garażem 20cm. PV 6,4kWp na glebie. Całkowite zużycie prądu w 2021r na CO+CWU+media - 4720kWh (w tym PC - 2387) Na CO, CWU i CHŁODZENIE :
    Rok 2022 - 2290k Wh
    Rok 2023- 2204 kWh

  3. #3

    Domyślnie

    umiem w instalatora niestety w specjalisty jeszcze nie...czy możesz mnie uświadomić?
    17kw rozumiem ze duża i duża grzania ale myślałem ze troszkę będzie więcej oszczędności - wiec liczę ze zabawa krzywa by troszkę zmieniła

    z gory dziekuje za pomoc

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.936

    Domyślnie

    Za pomocą pokrętła na sterowniku zmieniasz poziomy Użytkownik - Instalator-Sprcjalista a przynajmniej tak jest w mojej.
    Wciskasz przycisk OK
    Przytrzymujesz wciśnięty przez 3 sek przycisk 'i' a następnie pokrętłem wybierasz poziom dostępu
    Potwierdzasz przyciskiem OK

    Masz to w instrukcji...chyba że instalator jej nie dał.
    Chatka Z7L GL 82+24 m2 100% podłogówka, ogrzewane PCPW Atlantic 6kW. Kubatura ogrzewana 288 m3. Zero kominów, WM z reku Izzifast. Termoizolacja - podłoga -15cm styro 036, ściany- 20cm 031, strop 30cm PUR Synthesia, nad garażem 20cm. PV 6,4kWp na glebie. Całkowite zużycie prądu w 2021r na CO+CWU+media - 4720kWh (w tym PC - 2387) Na CO, CWU i CHŁODZENIE :
    Rok 2022 - 2290k Wh
    Rok 2023- 2204 kWh

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety u mnie tylko wiem jak jest poziom instalatora (menu i kołko)... nie ma dodatkowej opcji ja nie widze..
    niestety dostalem tylko instukcje dosc podstawowa wlacz wylacz ustaw temp na pompie czy czas dzialania.


    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony