dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 33
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 643
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie Zbiorniki na gaz płynny -najniższe ceny gazu

    ZAPRASZAM SERDECZNIE -DOLNYŚLĄSK I ZIEMIE PRZYLEGŁE.
    NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

    Zbiorniki podziemne i naziemne ,kompletne instalacje wewnętrzne jak i zewnętrzne , projekty, -instalacja oparta o system telemetryczny - Płacisz tylko za zużyty gaz. Żadnych kosztów napełnienia . Brak kaucji za zbiornik.Nie zamrażasz gotówki. Opłata jak za telefon , energie - co miesiąc rachunek.
    Dla osób posiadajacych juz instalacje na gaz płynny oferujemy wymianę instalcji na INSTLACJE N.EN. NOWA ENERGIA juz od 1zł.
    W/G wszelkich danych w 2005r NAJNIŻSZA CENA GAZU W POLSCE.
    Na początku roku 2006 także nawet o 30% niższa cena gazu.
    Osobom zainteresowanym mogę przedstawić wystawione referencje przez moich klientów.
    kontakt telefoniczny 790 87 88 44
    PS. Jeżeli ktoś bedzie zainteresowany z innego terenu -przekaże kontakt osobom odpowiedzialnym za dany region .
    pozdr.
    I tak było do 2009 r. Żeby zaoszczędzić czasu forumowiczom na czytanie całego wątku który kipi od walki z konkurencją( bardziej emocjonalne moje wypowiedzi w stosunku do fermentatorów autoocenzurowałem) streszczę co nie co:
    W 2008r N.EN został sprzedany ***polowi . Nowy właściciel po 7 miesiącach zlikwidował firmę zwalniając wszystkich pracowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów N.EN-u którym już nie podrodze z monopolistą jak i nowym klientom zaoferowałem pomoc w zakupie własnego zbiornika i uniezależnienia się od dyktatu cenowego dzierżawców zbiorników.
    Oferta już od roku 2009 dotyczy:
    1 Zbiorników na gaz płynny - na własność.
    2 Najniższej ceny gazu - tak jak w temacie. Przynajmniej 1,3zł na litrze niższej niż u dzierżawców zbiorników.
    3 Oczywiście także całej infrastruktury tj. : wykonanie projektów gazowych , instalacji gazowych, pomoc w odbiorze UDT, sprzedaż kotłów gazowych , kolektorów słonecznych.
    Zasięgiem działania jest praktycznie całe terytorium RP.
    KORZYŚCI takiego podejścia do ogrzewania gazem - szerzej są opisane na stronie 8 - jak i w Klubie użytkowników gazu płynnego.
    Najważniejsze wymienię:
    1 Znacznie niższe koszty eksploatacji
    przy zużyciu na poziomie 3tys litrów nawet 4tys zł ROCZNIE i więcej .
    2 Brak dzierżawy (cena UDT niższa od dzierżawy dwa, trzy razy)
    3 UNIEZALEŻNIENIE SIĘ od już mocno zarysowanego się monopolu jak i od dyktatu cenowego
    4 Brak zobowiązania się w umowie do konsumpcji 16 do 20tys litrów gazu i brak drobnego druku czy "interesujących" sformułowań w umowie. w okresie typowej umowy z wydzierżawiającym można sa samych róznicach cenowych kupić nawet 3 zbiorniki wraz z instalcją.
    5 A przedewszytkim WOLNOŚĆ , WŁASNOŚĆ,NIEZALEŻNOŚĆ - sądze że przy budowie własnego domu to kluczowe .

    Szczegóły oczywiście przekaże telefonicznie, mejlowo , na priv.
    KONTAKT
    [email protected]
    www.lidergas.pl
    telefon 790 87 88 44
    pozdrawiam
    redrum/lidergas
    Ostatnio edytowane przez redrum ; 05-10-2011 o 09:16
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    a co to za firma???? gaspol??? czy inna? skad gaz????? jaki jest max ogleglosc zbiornika od granicy dzialki?????

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    poprosze o Łódź

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    @kasztanka
    - Firma N.EN. Nowa Energia z Poznania
    - Gaz propan -- płacisz za m3 zużytego gazu nie interesują Cię tankowania ,ilość gazu w zbiorniku - odczyt tych parametrów mamy w firmie.
    - Co do odległości -nie ma max , min to dla zbiornika 2700 -1 m ,4850-3m.
    Na inne pytania odpowiem chętnie telefonicznie podaj sms lub na priv namiary do siebie oddzwonię.
    @Pablo1979 wyślij mi sms lub na priv swój telefon -przekaże koledze z Łodzi.
    pozdr
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał redrum
    w górę

    co w gore????????

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    w górę czyli post przesówa sie w górę przez kolejny wpis i jest lepiej widoczny .
    Do jutra kasztanka , a wysyłam Ci ulotkę mejlem.
    pozdr
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    kolega z Łodzi nie zadzwonił??

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    sory @Pablo1979 a podałeś Ty namiary(tel) do siebie ?
    pozdr ol
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  9. #9

    Domyślnie

    osobiście nie polecam "wynalazków", lepiej związaćsię z firmą, która ma zbiorniki na rynku, o firmie o której jest tu mowa pierwszy raz słyszę, a pozbierałem oferty wszystkich firm, najlepszą ofertę ma PROGAS.com.pl
    najbardziej przejżystą umowę i referencje (przynajmniej u moich sąsiadów), i też można rozliczać sie przez licznik, za zużyty gaz
    Możesz napisać, gdzie w okolicach Wrocka macie zbiorniki? i podaj stronę internetową tej firmy

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    ja tez analizuje ceny i niestety Progas jest pierwszy
    nie musisz podpisywac umowy o ilosci, umowa jest na 5 lat a nie na 30000 litrów
    mozna negocjowac ostro i cena za litr jest fajna

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    @mat1 ja tez nie polecam wynalazków .Adres strony podałem kilka postów wyżej. Co do zbiorników - widziałeś gdzieś zbiorniki Orlenu? Ja nie a jest ich kilkaset na Dolnym Śląsku.

    Co do oferty Progasu cena gazu za m3 jest nominalnie o 1,13zł wyższa niż w firmie którą reprezentuje. Sprawdziłem dzwoniąc na infolinie.

    @pablo1979 Jeżeli już porównujesz ofertę konkrecji w tym miejscu - to prosiłbym Cię o RZETELNOŚĆ - umowę z firmą która reprezentuje podpisujesz na czas nieokreślony a nie na 30000 litrów.
    Co do ceny i analizy to wyżej wyjaśniłem.

    pozdr ol
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RobsonX

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziwne, z tego co wiem to wartość opałowa propanu i mieszanki propan-butan jest podobna.

    Poza tym, propan-butan ma swoje wady: oba składniki mają różne właściwości, propan zaczyna odparowywać a mieszanka w zbiorniku zaczyna miec w sobie coraz wiecej butanu.

    Propan-butan jest też bardzo wrażliwy na temperatury poniżej 0 st., tymczasem sam propan jest tutaj znaaaaacznie bardziej tolerancyjny.

    Fakt, że duże firmy (np. Gaspol) używają tylko propanu też o czymś świadczy.
    Pozdrawiam

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    @RobsonX -dziś zarejestrowany i oba posty o gazie hmmm....
    w poście
    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...378&highlight=
    podajesz wartości opałowe - znajdź jeszcze przeliczniki kg na litry lub m3
    Dziwne, z tego co wiem to wartość opałowa propanu i mieszanki propan-butan jest podobna.
    i nie powinienieneś się dziwić !!!!
    Propan-butan jest też bardzo wrażliwy na temperatury poniżej 0 st., tymczasem sam propan jest tutaj znaaaaacznie bardziej tolerancyjny
    Czy w zbiornikach podziemnych ma to znaczenie? Też jako specjalista powinieneś to wiedzieć.
    A teraz szczerze -Jeżeli jesteś konkurencją załóż własne ogłoszenie.
    pozdr ol
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RobsonX

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Piszę o gazie, bo na tym się znam. Nie będę pisał o klinkierze czy instalacjach wodnych - to zostawiam tym, którzy są w tych dziedzinach specjalistami.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    redrum: a jaka masz cenke za gaz przez licznik???

  16. #16

    Domyślnie

    na początku wszyscy mają tanio i fajnie , dopiero przy kolejnym napełnieniu udowadniają jakie mają niziutkie ceny
    propanu-butanu raczej nie polecam, chyba ze do samochodu
    redrum na ile lat, albo litrów podpisujecie umowę, napisałeś, że nie na 30000, ale zapomniałeś napisać na ile
    jaki piec polecasz? w rozsądnych kosztach

  17. #17

    Domyślnie

    @mat1 ja tez nie polecam wynalazków .Adres strony podałem kilka postów wyżej. Co do zbiorników - widziałeś gdzieś zbiorniki Orlenu? Ja nie a jest ich kilkaset na Dolnym Śląsku.
    Redrum
    ja jestem w trakcie wyboru firmy gazowej i troszkę rozeznałem temat, piszesz że Orlen ma kilkaset zbiorników na Dolnym Śląsku, Orlen ma kilka procent udziałów w rynku czyli wychodzi na to że taki Gaspol musi mieć na Dolnym Sląsku kilka tysięcy zbiorników prawda? a gdzie pozostałe firmy? wg Twoich danych wychodzi że na rynku zbiorników w Polsce może być ponad 100000 zbiorników choć szacuje się ich na ok 40000 sztuk (dane z POGP). Ot takie małe sprostowanko, prosisz aby ktoś podawał rzetelne dane - sam też się do nich stosuj


    Teraz z drugiej strony - zachwalasz swoją ofertę ok, ale wg danych ze strony nen.pl wynika jasno że dopiero zaczynacie działać w tej branży czy można zaufać firmie która zaczyna "raczkować"? macie jakąś sieć dystrybucji abym nie został z pustym zbiornikiem w zimie?
    pytam czysto formalnie bo jeszcze mam czas na wybór oferty ale takie niuansiki są najważniejsze przynajmniej dla mnie bo raczej mało istotnym jest umowa na 5, 10 lat lub 30000 litrów gazu skoro i tak wiem że gaz ziemny będę miał za minimum 50 lat czyli moje wnuki będą bawić się w przyłącze

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar redrum
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    @johan148
    zapraszam na stronę http://www.pogp.pl/public/misje.php
    znajdziesz tam odpowiednią komisje ds. rynku zbiornikowego - nie chce się w dawać w szczegóły(jak jesteś naprawdę dociekliwy to dojdziesz ) ale dane o których(kilkaset) mówiłem są jak najbardziej RZETELNE i PRAWDZIWE !!!!!!
    co do niuansików to z przyjemnością Ci je przedstawię najlepiej w rozmowie bezpośredniej - choć wnioskuje ze raczej zdanie masz już wyrobione?
    No i tak do Ciebie i ogólnie troche:
    Wyjatkowo nie przyzwoite by było włacznie się do Twojego ogłoszenia o sprzedaży domu i kwestionowanie np. lokalizacji czy czegoś innego. Ale być może to tylko moje zasady.

    Co do ogólnych zarzutów o wiarygodność czy jakość oferty - dyskusja przypomina mi raczej sytuacje na giełdzie samochodowej gdzie do rozmowy sprzedającego z kupującym włącza się życzliwy mówiąc że na giełdzie w innym mieście te same roczniki , dwa razy lepiej wyposażone są 3 razy tańsze.
    @mat1
    redrum na ile lat, albo litrów podpisujecie umowę, napisałeś, że nie na 30000, ale zapomniałeś napisać na ile
    Zapomniałem? hmmm. - Czytaj
    NO i tak w połączeniu z Twoim :
    dopiero przy kolejnym napełnieniu udowadniają jakie mają niziutkie ceny
    niziutkie to widzę pobudki z Twoje strony.
    Jeszcze raz serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
    Nurtujące problemy wyjaśnię i szczegóły oferty przekaże telefonicznie(prosze o podawanie telefonu na priva-oddzwonie) lub na bezpośrednim spotkaniu.
    pozdr ol
    przestrzegam przed tynkarzem Pawłowicz Zenon!!!!!!

  19. #19

    Domyślnie

    Jestescie nowa firma na rynku i to zrozumiale, ze wiele osob ma obawy wybierajac wasza oferte.
    Czy mozna wiedziec ile obslugujecie butli i ile z nich znajduje sie na terenie woj mazowieckiego?

    Mam pytanko natury technicznej - czy system telemetryczny wymaga lacza telefonicznego?

    Podrawiam,
    Ditu

  20. #20

    Domyślnie

    I jeszcze urodzilo mi sie kilka pytan, sorry ze nie w jednym poscie.

    Jak to jest z oplatami - czy oprocz miesiecznych rachunkow za zuzyty gaz trzeba placic dodatkowo stala oplate za dierzawe zbiornika?

    Jesli podpisuje sie umowe na czas nieokreslony, to jak to jest w przypadku rezygnacji z Waszej uslugi? (np wreszcie ciagna mi gaz sieciowy)

    Nizsza cena gazu jest duzym atutem Waszej oferty, dajecie jakies gwarancje, ze sytuacja taka utrzyma sie w przyszlosci?

    Pozdrawiam,

    Ditu

Strona 1 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony