Cześć, potrzebuję pomocy z interpretacją warunków przyłączenia jakie otrzymałem od Tauronu.
Byłem już w BOK, jednak pani zgodnie z moimi oczekiwaniami nie potrafiła mi odpowiedzieć na moje pytanie więc wystosowaliśmy pismo.
Nurtuje mnie jednak kwestia wspomniana w tytule...

Kilka szczegółów:
1. Miejsce dostarczenia energii: zaciski pradowe na istniejacej sieci nN na slupie w kierunku instalacji odbiorcy.
2. Rozgraniczenie wlasnosci urzadzen elektroenergetycznych: j.w
3. Przylaczenie obiektu do sieci wymaga:
- w zakresie przylacza: nie wymaga
- w zakresie sieci: nie wymaga
- w zakresie przylaczanych urzadzen, instalacji wnioskodawcy:
montaz przystawki pomiarowej terenu budowy, ktora zasilic z napowietrzej linii nN, poprzez zabezpieczenie topikowe dobrane w sposob zapewniajacy selektywnosc dzialania zabezpieczen zwarciowo-przeciazeniowych i zabudowane w skrzynce Z-2 na tym slupie. Wykonac uziemienie oraz rozdzial przewodu PEN na PE i N.
4. Na caly zakres inwestycji okreslony w warunkach przylaczenia wymagane jest opracowanie i uzgodnienie z Tauron dystrybucja SA:
- w zakresie przylacza i sieci: nie wymagane
- w zakresie instalacji wnioskodawcy: schematu jednokreskowego.

Mam watpliwosci, czy dobrze interpretuje to pismo. Czy po mojej stronie nalezy tylko zamontowanie skrzynki Z-2 na slupie i przystawki pomiarowej, czy takze polaczenie kablowe od słupa do skrzynki w granicy działki? Między działką a słupem jest droga.
Dodam także, że wniosek został złożony na przyłącze docelowe ziemne, z wczesniejszym wykorzystaniem do zasilania placu budowy.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.