dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie jaki przyblizony koszt przyłącza??

    wiatm forumowiczów,

    przymierzam sie do kupna działki budowlanej i przeszukując setki ogłoszeń znalazłem cos interesującego. Działka cenowo by mi odpowiadala ale w opisie odnosnie mediów jest taka informacja:
    Kabel energetyczny przy ogrodzeniu, a przy jezdni ( po przeciwnej stronie - konieczne przejście pod ulicą ) wodociąg gminy Nadarzyn i gaz ziemny

    Czy ktos z was moze sie orientować w przybliżonych kosztach przyłączy do działki. W przypadku kabla energetycznego nie powinno to być sporo ale jak sie ma kwestia pociagniecia wody i gazu pod ulicą??
    Jesli nie macie konkretnego przykładu ceny obowiązującego w gminie nadarzyn moze być innym zbliżony przykład.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
    jarek

  2. #2

    Domyślnie

    Sam przecisk w mojej wsi kosztuje 300-400 zł za mb. Prąd to Ci zakład energetyczny jak są możliwości techniczne podciągnie do skrzynki za 2.000 zł. Woda u mnie koszt podłączenia 600,- zł, przyłącze 500,- zł. O gazie nie mam pojęcia, nie ma u mnie tego dobrobytu niestety
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  3. #3

    Domyślnie

    Z gazem jest podobnie u mnie i koszt wyszedł ok 4 tyś zł

  4. #4

    Domyślnie

    rozumiem ze w obu przypadkach mowicie o kosztach ciągniecia pod ulicą asfaltową???
    bo własnie o taki przyblizony koszt mi chodzi. z tego co słyszałem to w takim przypadku kiedy to trzeba ciągnąć pod drogą asfaltową koszty są duzo większe!!

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli masz mieć kanalizę, to uważaj bo u mnie kanaliza wyszła koszmarnie drogo - kanał na srodku uliczki: razem z przyłączem wody (po ok. 15 metrów) - cos koło 7.5 tys. zł za wszystko - bo RPWiK robił

    pozdr - Krzysiek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony