dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Budowa bez tel. kom. i komputera ?!

Głosujących
69. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie wyobra

    56 81,16%
  • 0 0%
  • 10 14,49%
  • 3 4,35%
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Nie wiem jak by to było bez tych dwóch urządzeń - na pewno znaaacznie trudniej i podejrzewam, że i gorzej

  2. #22

    Domyślnie

    nie wyobrażam sobie!
    ile to razy w czasie budowy dzwoniłam bo........o godz. 8 jeszcze nikogo na budowie, bo transport się spóźniał, bo.........musiałam się wygadać do męża gdy coś mnie wkurzyło
    a komp? a sprawdzenie cen, a pogadanie na forum

  3. #23

    Domyślnie

    nie wyobrażam sobie bez tego "okienka" na świat
    pozdrowionka
    Edzio i Zibi

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka
    Moi sąsiedzi budują bez komputera, telefonu (nawet stacjonarnego) i bez samochodu.

    W ankiecie nie brałem udziału gdyż pytania są źle sformuowane.

    Brak opcji - Tak, jest to możliwe.

    Ze względu na zasadniczy błąd logiczny
    Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć twierdząco na opcję
    Nie używam żadnego z nich

    Gdyż..... osoba nie używająca komputera nie może z przyczyn zasadniczych mieć do niego dostępu.
    Nieprawdaż?
    Wowka ale z Ciebie filozof
    co do pytania poz.1. w moim przypadku nierealne.Co do samochodu to jakies nieporozumienie .Samochod sluzy nam do codziennego przemieszczania sie natomiast nikt z was nie wozi nim cegly,cementu czy piachu
    matth

  5. #25

    Domyślnie

    Bez komputera można się obejść, teoretycznie. Dzięki tej maszynie można zaoszczędzić czas. Odpada chodzenie, jeżdżenie od- do hurtowni, sklepów. Mam porównanie cenowe i zaoszczędzoną benzynę.
    Szukam najpierw w internecie i kiedy już coś mam wtedy jadę to coś zobaczyć i dotknąć.
    pozdrawiam, mama

  6. #26

    Domyślnie A ja bazuje tylko na necie i telefonie!!!

    A ja bazuje tylko na necie i telefonie!!!

    Przebywam od 3 lat w Usa tu poznalam Jarka - dzis jestesmy malzenstwem (jeszcze bezdzietnym).
    Jarek wychowywal sie w Krosnie ja w Zabrzu na Slasku, oboje kochamy Krakow mamy dosyc zagranicy!!!

    Decyzja o powrocie zapadla juz dawno....myslalam czy mieszkanie czy dom???
    Wyszukalam dzialke przez net, wystosowalam upowaznienie przez ambasade dla tesciow - teraz robia wszystko w naszym imieniu - Dzieki Ci BOze za takich TESCIOW!!! Co bysmy bez nich zrobili???

    Dzialke kupilismy - przyslali nam kasete video - filmik z nasza dzialka - super!!!
    Pozniej pol roku szukalismy projektu!!!
    W koncu wybralam sama i zakupilam jako prezent na gwiazdke dla meza )

    Firmie m-studio zlecilismy adaptacje - dzisiaj juz mamy pozwolenie na budowe!
    Czujecie klimat - czy to nie kompletne szalenstwo???

    Nawet nigdy nie bylam we Wieliczce - ale jak juz przyjade to zapewne stane przed wlasnym domkiem i sie rozbecze !!! tyle wyrzeczen!!! poswiecenie calej swojej mlodosci!!!!
    Mysle ze bedzie WARTO!

    Teraz jestesmy na etapie poszukiwan godziwych wykonawcow (tylko stan surowy reszta po powrocie), na szczescie wujek mojego meza ktory jest kierownikiem budowy bedzie wszytskiego pilnowal - zaproponowalismy mu aby wszystkiego nadzorawal - zgodzil sie!
    No i co ja bym biedna bez netu zrobila - jak ja dziennie po robocie siedze na gg i na skype!!!!!
    Fajnie co?
    Zycie to jedna wielka przygoda!!!!!!!!!!
    Dziekuje Moderatorom za czujnosc - w koncu sprawiedliwosc!

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bozena & maciek

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    bez internetu i telefonu - jak bez reki. Mozna wiekszosc spraw zalatwic nie wychodzac z domu ... i w tym czasie ugotowac obiadek ...
    Bożena & Maciek

  8. #28

    Domyślnie

    Bez telefonu trudno byłoby się obejść. Praktycznie większość spraw załatwiam przez telefon ale i on nie wyklucza kontaktów osobistych .
    A bez komputera i internetu (tej kopalni informacji), nie mówiąc oczywiście o tym forum (bo ono jest naprawdę niezastapione)- to by się chyba naprawdę nie dało zbudować naszego domku. No może trochę przesadzam, ale coś w tym jest .
    I coś o czym wspominali już niektórzy z Was w tym wątku - samochodzik - to coś być musi
    Pozdrawiam
    TadekL

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylwekW
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    505
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Wyobrazić sobie jest bardzo trudno - zarówno komputer (np to Forum) jak i telefon są baaarrrdddzo przydatne i pomoce ale bez nich też by się dało tylko z jakimi utrudnieniami.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Dać by się dało...ale wszytko drożej , gorzej i nie z postępem i osiągnięciami...szkoda domu!

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    bez telefonu i komputera chyba za dużo latania,dla mnie to strata czasu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony