Cytat Napisał tentypmich Zobacz post
Mam SSO domu z projektu "DOM W MALINÓWKACH 11 ver 2. - bez kominka"

Po podliczeniu wszystkiego co do złotówki koszt robocizny razem z materiałem: 138,126 PLN. budowa rozpoczęta 1.06.2021 koniec 24.11.2021. Wyżej w komentarzach pisałem 126 tyś zł, ale nie wziąłem pod uwagę faktury za wykończenia dachu 12 tyś zł (rynny, okna dachowe, akcesoria).

Materiał z grubsza to: Termalica 500, drzewo mokre zaimpregnowane z tartaku (dobrze, że w ogóle było), dachówka Nelskamp nibra F8, dwa okna dachowe Roto wysokoosiowe, schody betonowe. Budujemy w małopolsce (50 km od Krakowa).

Zamówiłem również okna w Oknoplast na promocji zimowej - koszt wraz z montażem 35122 PLN.
Świetna cena, myślę, że jest to zasługa bardzo taniej robocizny. A może jeszcze o jakiejś fakturze zapomniałeś? Czasami się kupuje jakieś pierdoły po kilkadziesiąt złotych i człowiek tego nie liczy ale z tych mikro zakupów potem robią się tysiące złotych.

U Ciebie wyszło 173248zł za SSZ (to już z drzwiami?)
W Archonie podają minimalne koszty na 175176 (z VAT) a średnie na 206172zł - także gratuluję.

Można wiedzieć ile wydałeś na robociznę za SSO z dachem? Ile dni roboczych trwała budowa i ile osób robiło?